Clash Of Clans v8.116.2 Oyundan Atma Sorunu Çözümü

Clash Of Clans v8.116.2 Oyundan Atma Sorunu Çözümü

coc oyundan atma sorunu

Clash Of Clans oyunu son güncellemesinden sonra kullanıcılar oyundan atma sorunu yaşıyorlar. Bizde bu sorunun çözümünü sizler için araştırdık ve aşağıdaki çözümleri deneyebilirsiniz.

Clash Of Clans oyunu son zamanlarda en çok oynanan oyunlardan bir tanesi ve 26 Ocak günü oyun yeni bir güncelleme aldı ve bu güncelleme ile birlikte yenilikler geldi ancak bu yeniliklerden ziyade oyunun sorunları gündem oldu çünkü bir çok kullanıcı oyuna girmeden oyundan atıyor ve herhangi bir şekilde bağlanamıyor. Bu sorun hem Android hemde iOS kullanıcıları büyük sorun olmuş durumda. Android’de oyun donuyor ve oyundan atıyor iOS ‘ta ise Game Center geliyor ve yine oyundan atıyor. Bizde bu sorunun çözümünü araştırdık ve bulduk diyebiliriz ve şimdi çözüme geçelim.


İlgili Makale : Clash Of Clans İndir

coc

Clash Of Clans v8.67.3 Asker Bağış Yapma Sorunu (Üyeden)

  • Oyuna girin ardından bağış yapın ve oyundan attıktan sonra “Bildir” butonuna tıklayın. Ardından İngilizce olarak ” Fatal Error because of donation” yazın ve gönderin. Supercell ekibi  4 saat gibi bir süre içerisinde sorunu çözüyor.
  • Klan savaşına bağış yaparken beni de oyundan atıyordu. Supercell’in forumunda bunun bilinen bir bug oldugu tespit edilmiş ve sorun kışlalarından biri yükseltmede olanlarda yaşanıyormus. Aynı şekilde kışlam yükseltmedeydi ve kışlamın yükseltmesi bittikten sonra sorun kendiliğinden düzeldi.

Çözüm (Genel)

  • Oyundan atma sebebi telefonunuza yapılmamış olan güncellemelerden kaynaklanıyor ve telefonunuz eğer güncellenmemiş ise telefonunuzun güncellemelerini yapın. Güncellemeleri yaptıktan sonra oyunu açmayı deneyin ve açılacaktır.
  • Eğer telefonun güncellemelerini yaptığınız halde açılmıyor ise Fabrika Ayarlarına dönün yada çerezleri temizleyin. Fabrika Ayarlarına döndükten sonra oyun muhtemelen açılacaktır.

24 Yorum Yapıldı

Yorum Yap