29 Ekim Coşkusu Metropol İstanbul’da

Alışveriş ve eğlencenin Ataşehir’deki gözde noktası Metropol İstanbul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birbirinden keyifli etkinliklerle kutluyor.

  • 26 Ekim 2021
  • 29 Ekim Coşkusu Metropol İstanbul’da için yorumlar kapalı
  • 567 kez görüntülendi.
29 Ekim Coşkusu Metropol İstanbul’da

Alışveriş ve eğlencenin Ataşehir’deki gözde noktası Metropol İstanbul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birbirinden keyifli etkinliklerle kutluyor. 29 Ekim kapsamında birbirinden eğlenceli etkinliklerin eşlik edeceği bayram coşkusu 28 – 31 Ekim tarihleri arasında Metropol İstanbul ziyaretçilerini bekliyor. Magic Fest, Teaparty Kortej, Arı Çocuk ve Roller Girls etkinliklerinin yanı sıra bayrak dağıtımının da gerçekleşeceği kutlamalarla 29 Ekim heyecanı Metropol İstanbul’da yaşanıyor.

 

 

Keyifli alışverişin gözde noktası Metropol İstanbul 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birbirinden keyifli etkinliklerle karşılıyor. Bayram coşkusunun dört gün boyunca süreceği Metropol İstanbul’da her yaştan ziyaretçinin doyasıya eğleneceği bir program sizleri bekliyor. 29-31 Ekim tarihleri arasında ünlü illüzyonistlerin sergileyeceği nefes kesen performansların ziyaretçilerle buluşacağı Magic Fest kutlamalarının en dikkat çekici etkinliği olarak öne çıkıyor. Ünlü illüzyonistler Kıvanç & Burak kardeşler, aynı zamanda İstanbul’un en iyi jonglorleri arasında yer alan illüzyonist Kerem Eser, Volkan Tunç, Utku Aldoğan, Berke Çildam ve Ekstrem kart sihirbazı Doruk Sayar Magic Fest boyunca Metropol İstanbul’un farklı noktalarında büyüleyici gösterileriyle sahne alıyor. Metropol İstanbul 29 Ekim kutlamalarında yer alan Teaparty Kortej muhteşem şovlarıyla bayram coşkusunu yükseltirken tüm ziyaretçilere gün boyu Türk bayrağı dağıtılacak. Gezici gitarı, mızıkası ve davulu ile çocukların çok sevdiği tek kişilik orkestra Arı Çocuk ve 29 Ekim’e özel kostümleriyle dikkat çeken Roller Girls de dört gün boyunca Metropol İstanbul’da olacak. Siz de 29 Ekim ruhunu doyasıya yaşamak için Metropol İstanbul’u mutlaka ziyaret edin. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı