4 Kameralı Blackview S8 Telefonu Geliyor!

Konuya puan ver!

Çin Halk Cumhuriyeti’nin nüfusu oldukça fazla olduğu için iş gücü en fazla olan ülkelerden bir tanesidir. Bu sebepten dolayı Çin’de çok sayıda akıllı telefon üreticisi bulunmaktadır. Genel olarak Samsung modellerinin aynısı yapması ile bilinen Blackview firması şimdi kendisini aştı. Buna göre 4 kameralı Blackview S8 telefonu geliyor.

Samsung bilindiği üzere arka kasasında 2 adet kamera bulunan telefonlara iyice alıştı. Öyle ki artık Samsung orta segment cihazlarda dahi arka kasasında 2 adet kamera bulundurmaktadır. Fakat çinli yapımcı olarak bilinen Blackview firması yeni üreteceği S8 modelinde 4 kamera kullanacak. Üstelik şimdiye kadar sızan bilgilerde cihazın gayet iyi performans da olacağı ve satış fiyatının ise makul düzeyde olacağı belirtilmektedir.

Galaxy S8’e Benzetmişler

Galaxy S8 telefon modeli çıktığı günden bu yana gündemden ve teknoloji mağazalarının en üst raflarından inmiş değil. Blackview firması şimdide Samsung’un üretmiş olduğu amiral gemi S8 modeline özenerek ürettiği Blackview S8 modelini piyasaya sunacak. Sızmış ekran görüntüleri ve resimlere bakıldığında cihazın yapı olarak Galaxy S8 modeline oldukça benzediği görülmektedir. Peki Blackview S8 tasarım, teknik özellikler bakımından nasıl olacak. Bütünü ile Samsung Galaxy S8 telefonuna mı benzetilecek.

Çerçevesiz Ekran

LG’nin çerçevesiz ekranlı telefon modelleri üretmesi ve satış oranlarında başarı yakalamasından sonra pek çok telefo firması çerçevesiz cihaz üretimine başladı. Buna göre son zamanlarda çıkan telefonların büyük bir bölümünde çerçeve yok. Blackview S8 telefon modelinde de çerçeve olmayacak ve ön yüz büyük bir bölümü ile ya da tamamı ile dokunmatik olacak. Cihazın home tuşunun olmaması onun yerine home tuşu bölümünün de dokunmatik olması bekleniyor.

Şu an için Blackview S8 cihazının teknik özellikleri konusunda RAM, depolama hafızası, kamera çözünürlükleri gibi konularda bilgi sızmış değil. Fakat telefon 4 kamera ile piyasaya çıkacak ve ekran boyutunun 5,8 inç olduğu öğrenildi. Yine üretici firma Blackview’ın cihazı oldukça uygun fiyata satışa sunacağı söylenmektedir.

Satış fiyatı, tanıtım tarihi gibi net detaylar da henüz paylaşılmış değil. Sızma bilgiler geldikçe 4 kameralı Blackview S8 telefonu hakkında sizlere yeni detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum yap