Teknoloji ve Haber Sitesi

41’inci İstanbul Rallisi’nde Erkan Güral, araç ve kıyafet renk uyumuyla yarışın yıldızı oldu

Ralli tutkusuyla tanınan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, iki gün süren 41’inci İstanbul Rallisi yarışına katıldı.

  • 01 Aralık 2021
  • 41’inci İstanbul Rallisi’nde Erkan Güral, araç ve kıyafet renk uyumuyla yarışın yıldızı oldu için yorumlar kapalı
  • 268 kez görüntülendi.
41’inci İstanbul Rallisi’nde Erkan Güral, araç ve kıyafet renk uyumuyla yarışın yıldızı oldu

Ralli tutkusuyla tanınan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, iki gün süren 41’inci İstanbul Rallisi yarışına katıldı. Erkan Güral – Burak Koçoğlu ikilisi, 41’inci İstanbul Rallisi’nde hem performansları hem de araç ve kıyafet uyumuyla dikkat çekti. 

 

İş hayatındaki başarıları kadar otomobil tutkusu ve katıldığı ralli yarışlarıyla da adından söz ettiren ve 10 yılı aşkın süredir ralli pilotu olan Erkan Güral, Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son yarışı olan 41’inci İstanbul Rallisi’nde geçtiğimiz yıl Dünya Markalar Şampiyonu olan Hyundai markasına ait Hyundai i 20 R5 otomobil ile yarıştı. 

İstanbul Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenen 41’inci İstanbul Rallisi, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’a çok sayıda heyecanı bir arada yaşattı. Yeğeni Fevzi Eren Sürmeli ile Türk bayrakları altında start alan Güral, 26 Kasım Cuma saat 19.15’de Tuzla’daki Via Port Marina’da başlayan ve iki gün süren 353 km kilometrelik parkuru başarıyla tamamlayarak RC2 kategorisinde 5. oldu.   Görkemli bir seremoni ile finişe ulaşan Güral, performansıyla göz doldurdu. Erkan Güral ve Burak Koçoğlu ikilisi RC2 sınıfında 5. olarak tamamladı. 

Tasarım vizyonu 

Araba merakından dolayı ralli pilotu olduğunu belirten Erkan Güral; bu sporun stresli iş yaşamına olumlu etkileri olduğunu belirtti.  Güral, “Tasarımda sınırları zorlayan NG Kütahya Seramik’ten aldığım tasarım vizyonunu aracımıza yansıttık’’ dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı