90’ların En Güzel Şarkıları Next Level Teras’ta Söylendi

Her hafta farklı bir konseptle gerçekleşen Next Level Teras Konserleri’nin bu haftaki konuğu 90’ların en keyifli şarkılarıyla Zeynep Türköz ve Manifesto oldu JLL Türkiye tarafından yönetilen, Başkentin en seçkin alışveriş merkezlerinden Next Level AVM, Ankaralılara nefes aldıran teras konserlerine bu hafta da Zeynep Türköz ve Manifesto ile devam etti.

  • 29 Ağustos 2021
  • 90’ların En Güzel Şarkıları Next Level Teras’ta Söylendi için yorumlar kapalı
  • 459 kez görüntülendi.
90’ların En Güzel Şarkıları Next Level Teras’ta Söylendi

Her hafta farklı bir konseptle gerçekleşen Next Level Teras Konserleri’nin bu haftaki konuğu 90’ların en keyifli şarkılarıyla Zeynep Türköz ve Manifesto oldu

JLL Türkiye tarafından yönetilen, Başkentin en seçkin alışveriş merkezlerinden Next Level AVM, Ankaralılara nefes aldıran teras konserlerine bu hafta da Zeynep Türköz ve Manifesto ile devam etti.

Geçtiğimiz haftalarda caz müzik konseptiyle Terry Jorrys & Coverangers, 80’ler konseptiyle Murat Deryaoğlu ile Zeynep Burcu Altınel ve Pop Mix konseptiyle Watch Out Band grubunu ağırlayan AVM, bu hafta da 90’ların en keyifli şarkılarını seslendiren Zeynep Türköz ve Manifesto’yu ağırladı.

Açık havada, salgın önlemleri kapsamında gerçekleşen konsere müzikseverler büyük ilgi gösterdi. Şarkıları hep bir ağızdan, başarılı sanatçılar ile söyleyen misafirler keyifli anlar yaşadı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı