Ada Maksim Gazinosu, Bülent Ersoy’la kapılarını açtı

İlk olarak İzmir Alsancak’ta misafirlerini ağırlayan ardından İstanbul’da ünlü isimleri konuk eden Maksim Gazinoları, Ayhan Balıkçı ve Cemal Beyaztaş işbirliğinde bu kez Kuşadası’nda kapılarını açtı.

  • 31 Ekim 2021
  • Ada Maksim Gazinosu, Bülent Ersoy’la kapılarını açtı için yorumlar kapalı
  • 366 kez görüntülendi.
Ada Maksim Gazinosu, Bülent Ersoy’la kapılarını açtı
İlk olarak İzmir Alsancak’ta misafirlerini ağırlayan ardından İstanbul’da ünlü isimleri konuk eden Maksim Gazinoları, Ayhan Balıkçı ve Cemal Beyaztaş işbirliğinde bu kez Kuşadası’nda kapılarını açtı. Ada Maksim Gazinosu’nun açılışı ise Türk sanat müziğinin ünlü ismi Bülent Ersoy’la gerçekleşti. Hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Diva, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
 
‘Benim için çok özel’
 
Konser öncesi ünlü sunucu Duygu Meltem Yalçınkaya’ya açıklamalarda bulunan Bülent Ersoy, Maksim Gazinosu’nun kendisi için özel bir yere sahip olduğunu belirterek, “İlk Konserimi 1974 yılında Maksim Gazinosu’nda verdim. Maksim Gazinosu’nun Kuşadası’nda da açılmasına çok sevindim. Ada Maksim Gazinosu’nu açan Ayhan Balıkçı’ya Duygu Meltem Yalçınkaya'ya ve manevi oğlum Okan Karacan'a teşekkür ediyorum. Umarım en kısa sürede yine Kuşadası’nda hayranlarımla buluşurum” dedi.
 
‘Ahmet Kaya’ya yapılan saygısızlığı unutmadım’
 
Ahmet Kaya’nın doğum gününü de kutlayan Ersoy, “Bugün rahmetli sanatçı dostum, arkadaşım Ahmet Kaya’nın doğum günü. Ahmet Kaya’ya rahmet diliyorum.  Ahmet Kaya’ya yapılan saygısızlığı unutmadım. Umarım o saygısızlığı yapanlar bugün utanıyorlardır. Yaşarken sanatçıların değerleri bilinmiyor.  Sanatçılara layık olduğu değeri verelim lütfen” ifadelerini kullandı.  
 
Unutulamaz bir gece yaşattı
 
Konuşmasının ardından sahne alan sanatçı Bülent Ersoy, gecede Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eserlerini seslendirdi. Şarkı aralarında hayranlarıyla da sohbet eden Ersoy, davetlilerle şakalaşmayı da ihmal etmedi. Gecenin sonunda Ersoy, oteline geçmek için gazinodan ayrılırken izdiham yaşandı. Hayranları sanatçı Ersoy ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Komedyen ve sunucu Okan Karacan’ın da eşlik etiği Ersoy, kendisine tahsis edilen özel araç ile gazinodan ayrıldı.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı