Adblock Browser Android Uygulaması Play Store’da

Konuya puan ver!

Adblock Android internet tarayıcısı Google Play Store adresinde ki yerini aldı ve Adblock Browser indirebilirsiniz. Kullanıcıların beklediği bu android uygulaması Türk kullanıcılarını üzdü çünkü henüz uygulamada Türkçe desteği bulunmuyor. Adblock Plus uygulaması uzun zamandır masaüstü platformlar için reklam engelleme programı olarak kullanılıyordu. Bu faydalı uygulama sonunda Android kullanıcıları içinde geldi. Şimdi uygulamayı Google Play Store adresinden indirebilirsiniz.
adblock -2
Masaüstü platformdaki performansının aynısını Android cihazlarda da görebilirsiniz. Size interneti daha hızlı gezmenizi ve reklamsız dolaşma imkanı sunuyor. Bu uygulama sayesinde istediğiniz tüm siteler için reklam engelleme özelliğini çalıştırabilirsiniz. Üstelik bu uygulama sayesinde şarj süreniz bile uzayacak diyebiliriz.
Diğer reklam engelleme uygulamalarının yanı sıra Adblock’da zamanında 2013 yılında Google Play Store adresinden kaldırılmıştı. Ancak şirket Google’ın koşullarına uygun olarak tekrardan Google Play Store listesine girmeyi başardı.

 

Adblock uygulaması eski halinden gözle görülebilir değişiklikler içeriyor ancak yine eski temel işlevini koruyarak reklamları dışarıdan engelleyen tek uygulama diyebiliriz.

Adblock Browser İndir

Yorum yap