Aktif Bank iştiraklerinde önemli atamalar

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank’ın iştiraklerinde önemli atamalar gerçekleştirildi.

  • 18 Ağustos 2021
  • Aktif Bank iştiraklerinde önemli atamalar için yorumlar kapalı
  • 722 kez görüntülendi.
Aktif Bank iştiraklerinde önemli atamalar

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank’ın iştiraklerinde önemli atamalar gerçekleştirildi. Spor ve etkinlik biletlemesi, akıllı şehir çözümleri gibi alanlarda faaliyet gösteren E-Kent’te Genel Müdürlük görevine Atıl Aykar atandı. Ülkenin en yaygın hizmet ağına ve en yüksek işlem hacmine sahip N Kolay Üye İşyeri’nde Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Haktan Omaçer getirildi.

 

E-Kent’in yeni Genel Müdürü Atıl Aykar

Satış, Pazarlama, İş Geliştirme ve Müşteri Kazanımı konularında 20 yılın üzerinde deneyime sahip olan Atıl Aykar, kariyerine BP Petrolleri’nde başladı. Ardından Galatasaray Sportif A.Ş. başta olmak üzere spor ve yanı sıra etkinlik sektörlerinde faaliyet gösteren birçok şirkette satış, pazarlama, iş geliştirme gibi alanlarda yöneticilik görevleri üstlendi. Türkiye’de ilk kez spor sektöründe sonrasında ise eğlence sektöründe VIP ağırlama programlarının oluşturulmasına ve satışına imza atan Aykar, 2019 yılından bu yana Aktif Bank iştiraki E-Kent bünyesinde görev alıyor. Atıl Aykar Ağustos 2021 itibarıyla E-Kent Genel Müdürü olarak görev alacak.

 

N Kolay Üye İşyeri yeni Genel Müdür Yardımcısı Haktan Omaçer

Kariyerine bankacılık sektöründe kredi kartları ürün yönetimi alanında başlayan Haktan Omaçer, bugüne dek farklı ödeme sistemleri kuruluşlarında satış alanında yöneticilik yaptı. İyzico, PayU gibi şirketlerde satış direktörlüğü görevi üstlenen Omaçer, Aktif Bank bünyesine katılmadan önce global bir fintech şirketinin uluslararası ödeme sistemleri departmanını kurdu ve yönetti. Omaçer bundan sonraki süreçte N Kolay Üye İşyeri Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak. Fatura tahsilatı, yurt içi ve yurt dışı para transferi başta olmak üzere pek çok ödeme hizmetine aracılık eden N Kolay’ın dijital ticarette müşterilerine alternatif ödeme yöntemleri geliştirmesine de liderlik edecek.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı