Teknoloji ve Haber Sitesi

Alaca: “Gelişmede En Etkili Unsur Eğitimdir”

Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, 3-9 Eylül İlköğretim Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  • 04 Eylül 2021
  • 201 kez görüntülendi.
Alaca: “Gelişmede En Etkili Unsur Eğitimdir”
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, 3-9 Eylül İlköğretim Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Alaca mesajında: “Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi ilimizde de 2020-2021 eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.
        
Günümüzde toplumların kalkınması, refah seviyesinin yükselmesi, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişimde en etkili unsur eğitimdir. Ancak; toplumların bile hızla değişen ve gelişen günümüz şartlarına ayak uydurabilmeleri eğitim öğretim kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve yenilenmesi ile mümkündür. Bakan ve sistem yeniliği ile değil!
         
Eğitimde temel görevimizden en önemlisi, çocuklarımıza salt bilgi yüklemek yerine, bilgiyi kullanan, sorun çözen, sonuca ulaşan bir gençlik ve vatandaş yetiştirmek olmalıdır.
        
Bu duygu ve düşüncelerle, 2020-2021 eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını ve başarılı geçmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ