Teknoloji ve Haber Sitesi

Aleyna Tilki ve Cornetto, yeni yaz şarkısı “Aşk Ateşi”ni yaza merhaba partisiyle kutladı.

Aşkın markası Cornetto ve Aleyna Tilki, yeni yaz şarkısı Aşk Ateşi’ni Wu Bomonti’de gerçekleşen yaza merhaba partisiyle kutladı.

  • 03 Haziran 2022
  • 65 kez görüntülendi.
Aleyna Tilki ve Cornetto, yeni yaz şarkısı “Aşk Ateşi”ni  yaza merhaba partisiyle kutladı.

Aşkın markası Cornetto ve Aleyna Tilki, yeni yaz şarkısı Aşk Ateşi’ni Wu Bomonti’de gerçekleşen yaza merhaba partisiyle kutladı. Aşk Ateşi şarkısıyla aşk klişelerini yıkan Cornetto ve Aleyna Tilki, ön yargıları ortadan kaldırarak ilk adımı atması için gençleri yüreklendiriyor.

 

Aleyna Tilki ve Cornetto ev sahipliğinde gerçekleşen partiye aralarında Zeynep Sever Demirel, Akasya Aslı Türkmen, Ezgi Avcı, Duygu Bal’ın da bulunduğu birçok davetli katıldı. Gece DJ Doğuş Çabakçor’un müziği ile başladı. Ardından tüm enerjisiyle sahneye çıkan Aleyna Tilki, eğlencenin dozunu arttırırken, performansıyla hayran bıraktı. 

 

Yaza merhaba partisinde konuşan Aleyna Tilki; “Cornetto ile tekrar bir araya gelmekten çok mutluyum, beraber yaptığımız her şarkı çok sevildi, büyük başarılara imza attık. Aşk Ateşi ise benim için çok özel. Ben zaten kalıplara, ön yargılara inanmıyorum. Aşk klişelerini yıkmak benim işim. Aşk Ateşi benim hikayemden yola çıkıyor, “erisin tüm buzlar aşk ateşiyle” diyor ve herkesi buzlarını eritmeye davet ediyor.” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı