American Horror Story: Double Feature Yeni Bölümüyle FX Ekranlarında

Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un Emmy ve Altın Küre ödüllü antoloji dizisi American Horror Story, 10.

  • 21 Eylül 2021
  • American Horror Story: Double Feature Yeni Bölümüyle FX Ekranlarında için yorumlar kapalı
  • 420 kez görüntülendi.
American Horror Story: Double Feature Yeni Bölümüyle FX Ekranlarında

Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un Emmy ve Altın Küre ödüllü antoloji dizisi American Horror Story, 10. sezonu “AHS: Double Feature” ile 23 Eylül Perşembe akşamı saat 23.10’da FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

Her sezonda farklı karakterler, yeni mekanlar ve bambaşka temalarla izleyicilerini şaşırtan American Horror Story’nin merakla beklenen 10. sezonu “AHS: Double Feature” yazar Henry Gardener’ın bir sonraki kitabını yazmak için eşi Doris’le birlikte deniz kenarında bir eve taşınmasıyla başlayan olaylar zincirini konu alıyor. 

 

İki ayrı bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Emmy ödüllü oyuncu Sarah Paulson’ın yanı sıra Leslie Grossman, Billie Lourd, Evan Peters, Angelica Ross ve Macaulay Culkin gibi ünlü isimler yer alıyor. 

 

American Horror Story, 10. sezonu “AHS: Double Feature” ile 23 Eylül Perşembe akşamı saat 23.10’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazılı seçeneğiyle ilk kez ve sadece FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı