Android 7.0 İle Kaybolon Gece Modunu Geri Getirebilirsiniz!

1

Bildiğiniz üzer Android 7.0 Nougat güncellemesinden sonra gece modu özelliği tarihe karışmış gibi bir şey oldu. Güncellemenin ardından gelen özellikler kullanıcıları sevindirdi ancak bir o kadarda üzdü çünkü kullanıcılar tarafından sevilen gece modu özelliği kaldırılmış oldu.

Bazı kullanıcılar için çok faydalı olan bu özellik sizin içinde çok önemli ise üzülmenize gerek yok çünkü bu uygulamayı geri getirmenin bir yolu var. Bu uygulamayı telefon içindeki ayarlamalar ile geri getiremesek bile uygulamayı harici bir uygulama sayesinde geri getirebiliyoruz. Bu açığı fark eden uygulama geliştiricileri hemen bu duruma el attı ve Night Mode Enabler gibi bir uygulama çıktı. Bu uygulama sayesinde kaybetmiş olduğunu özelliği geri alabilir ve gece modu özelliğini eskisi gibi kullanabilirsiniz.

gece modu özelligi

Night Mode Enabler Nasıl Kullanılır ?

Night Mode Enabler uygulamasını öncelikle buradaki linkten indiriyoruz. Uygulamayı Google Play Store adresi üzerinden indirmek isterseniz de buradaki linki kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra indirmiş olduğumuz dizinden uygulamanın kurulum dosyasını bulalım. Bu kurulum dosyasına tıkladıktan sonra uygulama kendiliğinden kurulmaya başlayacaktır ve kurulum kısa sürede bitip uygulama açılacaktır.

Bunun ardından yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

night mode enabler 1 night mode enabler

  1. Bildirim panelini iki kere indirdiğinizde sağ üst köşede yer alan ayarlar butonu var onun üzerine basılı tutun yaklaşık 3-4 sn kadar daha sonra uygulamaya girin
  2. Uygulamayı aktif edin sizi bir yere yönlendirecek
  3. Bu kısımdan da aktif ettiğiniz zaman gece modu aktif olacaktır.

Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilir ve gerekli sorunlarınızı çözmenize anlık yardımcı olabiliriz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1 YORUM

  1. Merhabalar. LG G5 kullanıcısıyım.Bir çok siteye de baktım. Her yerde talimatlar aynı -olması gerektiği gibi. SAma bildirim panelindeki ayarlar butonuna nee kadar basılı tutarsam tutayım bir tepki vermiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.