Android En İyi Video Oynatıcılar Hangileri ?


Android cihazları hakkında en fazla merak edilen konulardan biri de bu harika cihazlar için en iyi video oynatıcıların hangileri olduğu konusudur. Video izlerken videoyu daha kolay yönetebilmek ve video kalitesini arttırabilmek için farklı video oynatıcılarına ihtiyaç duyabiliyor. Bu uygulamalar sayesinde daha keyifli bir izleme keyfi yaşayabilirsiniz. Kimi zaman ise internet siteleri üzerinden izlemeye çalıştığınız video , video oynatıcısı yüzünden çalışmayabilir ve bu gibi durumlarda da daha kaliteli bir video oynatıcı uygulamasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer sizlerde en iyi video oynatıcıları hangileri öğrenmek istiyorsanız hemen sizlere bu konu hakkında bilgiler sunalım.

İşte Android İçin En İyi Video Oynatıcıları;

  • VLC player: Android cihazları için en iyi video oynatıcılarından biri hiç kuşkusuz ki VLC playerdir. Birçok videoları sorunsuz bir şekilde oynatma özelliği bulunan bu harika video oynatıcı sisteminin bilinen diğer bir özelliği ise MPB sisteminde olduğu gibi ses tuşlarını kusursuz bir şekilde oynatabilmesidir.
  • Kodi: Android cihazları için harika bir video oynatıcı olan Kodi video oynatıcı uygulaması gerçek anlamda TV ler ve android destekli medya oynatıcıları için geliştirilmiştir. Fakat kaliteli ara yüzü sayesinde artık android cihazlarında da sorunsuz bir biçimde video oynatabilmektedir.
  • BS player: İlk dönemler bilgisayarlarda kullanılmış olan bu harika video oynatma sistemi sonraki dönemlerde android cihazlarında da tercih edilmeye başlanmıştır. Çalma listesi oluşturma, ses dil seçimleri yapabilme ve ağ üzerindeki video oynatabilmesi bu harika video oynatıcısının en belirgin özelliğidir.
  • Gplayer: Android cihazları için harika bir video oynatıcı bir uygulama olan bu harika video oynatıcının en belirgin özelliği ise aynı anda tam 6 farklı videoları sorunsuz bir biçimde oynatabilmesidir.
  • MXplayer: Harika bir video oynatıcı sistemi olan Mx player uygulaması android cihazları için geliştirilmiş olan en popüler video oynatıcılarından biridir. Ayrıca en eski video oynatıcılarından biri olan bu harika video oynatıcısı kusursuz bir ara yüze sahip olmasının yanısıra aynı zamanda harika bir eklenti destek sistemine sahiptir. Tüm bu özellikleri sayesinde donanım hızlandırma, alt yazıları düzenleme ve zoom yapabilme niteliklerine sahip olmaktadır.

Görüldüğü üzere android cihazları için en iyi video oynatıcıları oldukça fazladır. Sizler de android cihazınızda kusursuz video izlemek isterseniz bu harika video oynatıcı uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Birçok android kullanıcıları tarafından tercih edilen bu harika video oynatıcılarının en belirgin özelliklerinden biri de kullanımlarının oldukça basit olmasıdır. Dolaysıyla bu harika video oynatıcılarını android cihazınızda denemeye karar verdiğiniz zaman herhangi bir zorluk çekmeyeceğinizi de sizlere bildirmek isteriz. Ayrıca android cihazınızda güvenle kullanabileceğiniz bu harika video oynatıcıları yüklemek için internet dünyasına giriş yapmanız yeterlidir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.