Android için En İyi Kule Savunma Oyunları

Konuya puan ver!

Hepimiz bir konuda anlaşabiliriz: Kule savunma oyunları asla yaşlanmıyor. Ancak, play store dahil olmak üzere internette onlarca kule savunma oyunu var ve hangisinden başlayacaksınız? Ve eğer hali hazırda sıkça oynadığınız bir kule savunma oyunu varsa ve farklı zorluklarda yeni oyunlar keşfetmek isterseniz ne yaparsınız?

Bugün size Android kullanıcıları için en iyi 10 kule savunma oyununu paylaşıp bu sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Bu oyunlarda, hem yeni başlayanlar hem de daha tecrübeli kule savunma oyuncuları istediğini alabilecek. Klanlarda yer almak veya farklı bir kişiye karşı oynamak gibi çeşitli özellikler sunan kule defans oyunlarını sizlerle paylaşmak istedik, aşağıdaki listede herkes için mutlaka bir şeyler var. Bu yüzden daha fazla konuyu uzatmadan en çok sevilen ve en eğlenceli 10 kule savunma oyunu listemize geçelim.

Kingdom Rush

Bu eğlenceli kule savunma oyununda, aklınıza gelebilecek her bir araziyi tipinde kule savunmanız mümkün olacak. Tundra’da, boş arazide, çayır otlakları arasında ve daha fazlası. Ancak savunmanız konusunda size yardımcı olan tek şey kuleleriniz değil; Kingdom Rush oyunu içerisinde kendi seçeceğiniz bir kahraman da savaş meydanlarında cenk eder. Upgrade edebileceğiniz özelliklerle donaılan kahramanı geliştirmek için para harcamanıza da gerek yok, oyun ücretli ve ücretsiz seçenekleriyle servis ediliyor ancak ücretli olanı indirmek için pek bir sebep yok zira ücretsiz olarak da belirli bir düzeye ulaştıktan sonra her türlü upgrade özelliğini kazanabiliyorsunuz. Oyun belirli bir seviyeye kadar oldukça kolay ilerliyor ancak daha sonra gerçekten de geçilmesinin imkansız olduğunu sandığınız bölümlerle karşılaşıyorsunuz. Bu nedenle karşınıza çıkacak düşmanları iyi analiz etmeli ve onlar konusunda size en çok yardımcı olacak defans kulelerini ve kahramanı seçmeniz gerekiyor. Diğer yandan her oyunun başında o oyuna özel kahraman seçebiliyorsunuz ve yaklaşık 10 farklı kahraman bulunuyor.

Tower Madness 2

Tower Madness 2 oyunu 3D grafikleriyle eşsiz bir deneyim sunan kule savunma oyunlarından. Daha eski çağ araçlardansa füze, tüfek vb. materyallerle savunma yapmanıza imkan veren Tower Madness 2 oyunu, oldukça güzel epik kule tasarımlarına da sahip. Benzersiz görevler sunan Tower Madness 2 oyunundaki amacınız gezegenin dört bir yanını ele geçirmeye çalışan yabancılara engel olmak. Şehir esnafından özel silahlar satın alabilir, hatta arkadaşlarınızla birlikte rekabete girişebilirsiniz. 70’den fazla haritası ile oldukça gerçekçi bir deneyim sunan Tower Madness 2 oyunu da orta ve ileri düzey tecrübeli oyuncuların tercih etmesi gereken kule savunma oyunlarından.

Little Commander

Fantazi ortaçağ materyallerinden uzak 2’inci dünya savaşının simülasyonu gibi olan Little Commander oyunu yine Play Store’daki en iyi kule savunma oyunlarından. Standart kule savunma oyunlarından biraz daha farklı bir yapısı olan Little Commander oyununda gerçekten de 2’inci dünya savaşında kullanılan silahları kullanabilir, 3 farklı oyun modülü seçeneğinden (normal, sonsuz, tek yaşam) herhangi birini seçerek o anki duruma göre sizi en çok eğlendirecek olanı belirleyebilirsiniz. 6 farklı kule ile 10 farklı düşman stiline karşı çarpıştığınız Little Commander oyununda kombinasyonlar ve zorluk seviyesi de harika ayarlanmış durumda ve gerçekten de bazı bölümler insanı çıldırtacak cinsten.

Toy Defense: Fantasy Tower

Toy Defense: Fantasy Tower ile ortaçağın kalbine gidin. Oldukça sağlam duran kule ve kalelerin her an açığını bulmaya çalışan düşmanları buralardan uzak tutabilecek misin? Şovalye ve elflerinizi eğitin, kulenizi güçlendirip özel yeteneklerinizle büyüleriniz konusunda kitap okuyun. Toy Defense: Fantasy Tower oldukça özel hazırlanmış bir kule oyunu ve haftalık turnuvalarla krallığın koruyucusunun kim olacağını belirlemek için diğer oyuncularla çarpışmanı sağlar. En iyi olanın kazandığı Toy Defense, kule ve şovalye gibi materyallerin gücünden çok stratejik boyuta odaklanan bir kule savunma oyunudur ve farklı bir şeyler denemek isteyen kişilerin mutlaka telefonuna indirip oynaması tavsiye edilir.

Tower Defense: Legends TD

Düşmanın gelmesini dakikalarca beklediğiniz ve tipik kule savunma oyunlarından çok mu sıkıldınız? Legends TD’den farklı bir oyunu incelemenize gerek yok. Legends’da daha önce hiç karşılaşmadığınız düzeyde yenilikçi tasarım ve özellik bulunuyor. 40’tan fazla seviyesi ile kulelerin upgrade özelliğini dibine kadar kullanacağınız Legends TD oyunu ekibinizi ve savunma hattınızı güzelleştirmeniz için de harika niteliklere sahip oldukça keyif verici bir oyundur.

Yorum yap