Android Otomatik Ekran Parlaklığı Ayarlama Uygulaması

Lux Auto Brightness otomatik ekran parlaklığı ayarlayarak gereksiz şarj kullanmayın ve batarya süreniz uzasın.


Lux Android uygulaması sizin standart ekran parlaklığı ayarlama uygulamalarınız gibi değil akıllı bir uygulama diyebiliriz. Ekran parlaklığının otomatik olarak ayarlanmasının sizler için bir çok faydası olacak ve en büyük faydası ise pil ömrünün daha uzun olması. Çevrede ışık çok olduğu zaman ekrandaki ışık azalıyor ve böylelikle gereksiz ışık kullanmamış oluyorsunuz ve şarjınız bitmemiş oluyor. Özellikle büyük ekranlı akıllı telefonlarda ekran parlaklığının şarj için çok önemli olduğunu unutmayalım.

Lux uygulaması buna ek olarak ekranın ısı seviyesini de otomatik olarak değiştirme özelliğine sahip ve gece kullanımı içinde otomatik olarak ayarlamalar yapıyor. Gelen ışığa göre uygulama kendini gece kullanım moduna alıp ekranı ayarlayabiliyor. Böylelikle gece karanlığında gözlerinizi alan sert bir beyaz ışıkta gelmemiş oluyor.

Üstelik uygulama Google Play Store aracılığı sizlere 15 dakika içinde geri ödeme imkanı sunuyor. Bu teklifinden dolayı da kendine ne kadar çok güvendiğini anlayabilirsiniz. 15 dakika vermesinin haricine eğer uygulamayı anlayamazsanız ve çözmeniz uzun sürer diye 1 haftalık da mail ile geri ödeme imkanı sunuyor. Yani 15 dakika için de hemen geri ödeme , 15 dakika geçerse 1 haftalık mail ile geri ödeme imkanı diyebiliriz.

Google Play

Bir Cevap Yazın