Android Telefon İçin En İyi VPN Uygulamaları

Konuya puan ver!

İnternet kullanımı hem mobilde hemde bilgisayarda oldukça artış gösterdi ancak güvenli bir şekilde kullanıcılar interneti kullanmak istedikleri için VPN gibi uygulamalara ihtiyaç duyuyorlar. Android kullanıcıları içinde VPN kullanımı oldukça önemli çünkü internette dolaşırken gizli bir şekilde dolaşıp kendinizi belli etmeme imkanına sahip oluyorsunuz. Bunun yanı sıra VPN’yi Türkiye için değerlendirirsek yasaklı sitelere de çok kolay bir şekilde giriş yapma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

VPN bir çok kullanıcının aradığı ve kullanmak istediği uygulamalar arasında ancak en iyi VPN uygulamasını hemen bulmak o kadar da kolay olmuyor. Bundan dolayı bizde sizlere Android cihazlarınız için kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamaları hangileridir bunlardan bahsettik. Eğer bilgisayar içinde VPN arıyorsanız En İyi Ücretisiz VPN konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Express VPN

Express VPN

Express VPN

Express VPN uygulaması en çok kullanılan ve en kaliteli VPN uygulamalarından bir tanesi. Kullanım kolaylığı açısından da kullanıcılar için avantajlar sunuyor. Bunun yanı sıra sunduğu özellikler arasında herhangi bir şekilde kota sınırı olmaması en büyük özelliklerinden bir tanesi. 94 farklı ülkeden giriş yaparak kullanabileceğiniz bu VPN uygulamasını 7 gün boyunca deneme süresinde kullanabilirsiniz ve ardından eğer uygulamayı satın almak isterseniz beğenmediğiniz takdirde paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için…

Hola Ücretsiz VPN

Hola VPN

Hola VPN

Türkiye açısından en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi. Bu uygulamayı zaten bilgisayarda da kullanabilir ve Google Chrome üzerinde eklenti olarak da çalıştırabiliyorsunuz. Ücretli üyelik versiyonları da bulunuyor ancak ücretsiz şekilde de kullandığınız da gayet başarılı bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Tamamı ile ücretsiz bir şekilde kullanıldığından dolayı haliyle hız problemleri ara sıra yaşanıyor ancak bir VPN’nin sağlaması gerektiği tüm özelliklerin bulunduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Private Internet Access VPN

private internet access vpn

private internet access vpn

Eğer VPN kullanmaya yeni başladıysanız ve tam olarak teknolojiye de pek aşina değilseniz bu VPN uygulaması sizin için çok faydalı olacaktır çünkü arayüzü itibari ile de çok kolay kullanılan bir uygulama. Ücretli şekilde kullanıcılara sağlanan bu uygulamanın ücreti de gayet karşılanabilir makul bir fiyat. Yıllık olarak ödeme planına 40 dolar ödeyerek dahil olabilirsiniz. 24 farklı ülke üzerinden giriş yapabileceğiniz bu VPN uygulamasında 3.000’den fazla sunucu üzerinden kullanıcılarına hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için…

Nord VPN

Nord VPN

Nord VPN

Nord VPN uygulamasını gizlilik ile çözümler arayan kullanıcılara öneriyoruz çünkü 6 farklı cihaza kadar şifrelenmiş güvenli bir hizmet sunuyor. 1.000 üzerinde sunucu ile hizmet veren VPN hizmeti herhangi bir şekilde kullanıcılarının kayıtlarını da tutmuyor ve böylelikle izlenme durumunuzda söz konusu olmuyor. Ülke olarak ise kullanıcılarına 27 farklı ülkeden giriş imkanı sunuyor. Uygulama hakkında herhangi bir fikriniz yok ise uygulamayı 7 günlük deneme süresinden sonra alıp almama konusunda karar verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için…

Opera

Opera VPN

Opera VPN

Opera tarayıcısının otomatik olarak VPN hizmeti bulunuyor. Ülkemizde bazı VPN hizmeti veren siteler dahi engellendiği için bu sitelere ulaşamıyorsunuz. Örneğin yukarıdaki sitelerin bazılarına giriş yapılamıyor ancak Opera bir tarayıcı olduğundan dolayı Opera gibi bir hizmeti indirerek ekstra olarak olarak VPN hizmetinden yararlanabilirsiniz.

5 farklı ülke seçimi sunan Opera tarayıcısında dilerseniz “En uygun konum” seçeneğini seçerek sizler için ayarlanmış en hızlı ayarları kullanabilirsiniz. Tamamı ile ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu VPN hizmetinin oldukça hızlı da olduğunu söyleyebiliriz.

 

Yorum yap