Android Telefonlarını Hızlandıran 6 Tema Uygulaması

Konuya puan ver!

Akıllı telefon markalarının çoğu modellerinde çeşitli sürümünü kullandıkları Android işletim sistemi zamanla alışkanlık yapmakta ve bu alışkanlık kullanıcıları sıkmakta. Ekran görüntüsünden arka plana kadar birçok farklı tema uygulamasını sanal mağazalardan edinebilmektesiniz. İsteğe göre ücretli ya da ücretsiz olan bu temalar alışılagelmiş Android kullanımını daha eğlenceli hale getiriyor.
Üstelik telefonların performansını arttırdığı da tespit edilen Android telefonlarının şahlanmasını sağlayacak 6 tema uygulaması neler bilmek lazım.

 1. CM Locker

Yıllar önce düşündüğünüzde dokunmatik telefonlar hayal ürünü gibi dururken şimdi daha üst düzey telefon sahibi olmak için çaba sarf ederiz. Fiyatlar yükseldikçe yükselir ve güvenlik kaygımız da artar. Özellikle telefonumuzdaki belge, doküman veya fotoğraflara izinsiz ulaşılmak istenmesi, eş-dost veya aile tarafından kurcalanma girişimleri canımızı sıkar. işte CM Locker uygulamasını telefonuna kuran kişi, kendisinden izin almadan telefona girmek isteyen veya telefonun tuş kilidini açmak isteyen kişinin fotoğrafını çekiyor ve en hızlı şekilde size mail atıyor. Müthiş bir uygulama. Ücretsiz olan bu uygulama ile tuş kilidinizi açmadan fotoğraf çekebiliyor ve mesajlarınızı anında okuyabiliyorsunuz.

 1. Win 10 Launcher

Android işletim sistemi ara yüzünden sıkılan ve tanıdık bir yüz arayan kullanıcıların, PC’lerinden veya tabletlerinden aşina oldukları Windows 10’u telefonlarına da yüklemelerine olanak tanıyan Win 10 Launcher, ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Telefonu fazla kasmadan kurulabilen ve çalıştırılabilen uygulama telefonunuzu daha eğlenceli hale getiriyor.

 1. Nova Launcher

Kişiselleştirme zenginliği olarak diğer launcher uygulamalarına göre oldukça önde olan Nova Launcher, kurcalaya kurcalaya bitiremeyeceğiniz kadar seçeneğe sahip. Demo sürümü ücretsiz olan Nova’nın, daha enerjik ve bol içerikli, ücretli sürümü de mevcut. Masaüstünüzün rengini, ikonlarınızın dizilişini ve modellerini, widget yerleşimlerini hızlıca yapmanız mümkün.

 1. Holo Launcher
  En az Android 4.0.4 sürümünde çalışanHolo Launcher oldukça faydalı bir uygulamadır. Android 4 sürümünden daha yenilerinde de çalışabilmesi, diğer launcher uygulamarından farklı bir özellik. Dokunmadan parmak ile kontrol etme imkanı, klasörlerin yerleşimi gibi konularda oldukça güçlü ve üstelik ücretsiz.
 2. Themer
  Tüm launcher uygulamaları, kendi sınırlamaları içinde değişikliklere izin verirkenThemer uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi telefonunuzun temalarını sıfırdan oluşturabilmenize yarıyor. Ücretsiz olan bu uygulama oldukça yaratıcı niteliğe sahip.
 3. Zero Launcher
  En tanındık launcher uygulamalarından olanZero Launcher kategorisinde en hızlı başlayan ve işlem yapan uygulama. Üstelik 1 MB’lık boyutu ile telefon hafızanızı hiç yormuyor. 3D Grafik yapısı ile oldukça renkli fırsatlar sunuyor.

Yorum yap