Android Ücretsiz En İyi Müzik Uygulamaları

Konuya puan ver!

Günümüzde akıllı telefonların en çok kullandığı işletim sistemi androiddir. Android işletim sistemi Google firmasına ait olmak ile beraber açık kaynak kodludur yani geliştirmeye açıktır. Android’de uygulama yapmak ve Google Play Store’a yüklemek oldukça kolay olduğu için her gün binlerce uygulama markete sunulmaya devam ediyor. Andro Haber ekibi olarak sizler için Android ücretsiz en iyi müzik uygulamaları listesini hazırladık. Müzik dinlemek herkes için bir yaşam felsefesi olmuş durumdadır. Ancak müziği kaliteli uygulamalardan dinlemek sizlere ekstra bir haz kazandırmaktadır. Bu sebepten dolayı Andro Haber ekibi tarafından oluşturulan en iyi ücretsiz müzik uygulamaları listesinde öğrendiğiniz programları kullanabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Müzik Uygulamaları

1-) BlackPlayer

BlackPlay, Android işletim sistemi için çıkartılmış kaliteli ve basit ara yüze sahip bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulamada hiçbir reklam bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı reklamsız müzik dinlemek ve yönlendirme reklamlarına maruz kalmamak istiyorsanız kesinlikle BlackPlayer uygulamasını kullanmalısınız. Bu uygulamada ışık oldukça kısıktır ve gözünüzü almayacaktır. Özellikle akşamları BlackPlayer uygulamasını açarsanız program siyah renkli olduğu için size daha rahat kullanım sunacaktır.

2-) Pi

Pi uygulaması müzik programları arasında en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Pi uygulamasının kütüphanesinde farklı farklı listeler bulunmaktadır. Bu listeler aracılığı ile değişik tarzlarda müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz. Pi uygulamasında sizlere sunulmuş dört farklı tema bulunmaktadır. İstediğiniz temayı seçebilir ve uygulamayı kendi isteklerinize göre değiştirebilirsiniz.

3-) Phonograph

Phonograph görüp görebileceğiniz en akıllı müzik uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu müzik uygulaması sayesinde müziği kim söyledi, kim besteledi, kim yazdı vb. gibi çok sayıda bilgiyi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Phonograph uygulamasında her hangi bir müzik dinlerken eğer müziğin bilgileri tam değilse program otomatik olarak müziği bulmakta ve bilgilerini indirerek sizlere gerekli detayları sunmaktadır. Yine Phonograph uygulamasında müzik çalarken renkler değişiklik göstermektedir.

4-) Pulsar

Pulsar uygulaması da android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları tarafında en çok kullanılan programlardan bir tanesidir. Bu uygulamayı kendinize göre düzenleyebilirsiniz ve programın sade bir tasarımı bulunmaktadır.Ayrıca Pulsar’da Chromecast desteği, ana ekran widget’ı da bulunuyor.

Yorum yap