AppLock APK İndir

Uygulama Görselleri

Parmak izi ve diğer şifreleme yöntemleriyle kilit sistemini telefonunuza entegre edebilmenize olanak sağlayan AppLock‘un parmak izi kilidi yalnızca Android 6.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmaktadır. Parmak izi kilidi sayesinde telefonunuzu çok daha hızlı ve kolay bir şekilde açabilmeniz mümkün kılınır.

Play Store’da en çok indirilen uygulama ve telefon kilit uygulaması olan AppLock, desen ve parmak izi kilitleri sayesinde gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur. AppLock şuanda 50’den fazla ülkede kilit uygulamaları kategorisinde 1 numarada yer almaktadır ve 200 milyondan fazla kullanıcısı için 24 dilde ücretsiz hizmet vermektedir.

Facebook, WhatsApp, fotoğraf ve mesajlarınızı kilitleyebilmenize imkan sağlayan AppLock, yetkisiz ve izinsiz erişimleri telefonunuzdan uzak tutup özel hayatınızın gizliliğini korumak için size yardımcı olur.

Resim ve videoları kilitlemeden yalnızca gizleyebilmenize de imkan tanıyan AppLock, telefonunuzda gizli belgelerin olduğunu kimsenin anlamaması için de başvurabileceğiniz harika bir uygulamadır. Özel anılarınızı pin kodu olmadan ve erişim imkanı tanınmadan koruyabilirsiniz AppLock ile her şey mümkün!

Rastgele klavye ve görünmez desen kilidine sahip olan AppLock, telefonun gizliliği ile ilgili endişe duyan bir ekip tarafından telefonunun gizliliği hakkında endişe duyan kullanıcılar için geliştirilmiştir.

AppLock APK

AppLock APK dosyasını verilen linkten indirdikten sonra yapmanız gereken APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bulup kurulumu başlatmaktır. Kurulum bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen uygulama ikonu sayesinde uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Google Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

AppLock APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap