Ara Tatil Döneminde Anker Nebula ile Bulunduğunuz Ortamı Sinema Salonuna Dönüştürün

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, ara tatil döneminde de kullanıcılarının favorisi olmaya devam ediyor.

  • 08 Kasım 2022
  • Ara Tatil Döneminde Anker Nebula ile Bulunduğunuz Ortamı Sinema Salonuna Dönüştürün için yorumlar kapalı
  • 240 kez görüntülendi.
Ara Tatil Döneminde Anker Nebula ile Bulunduğunuz Ortamı Sinema Salonuna Dönüştürün

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, ara tatil döneminde de kullanıcılarının favorisi olmaya devam ediyor. Bu sene Dünya Sinema Günü ve ara tatilin aynı zamana denk gelmesiyle evler de Anker Nebula çok yönlü taşınabilir projeksiyon cihazlarıyla birer sinema salonuna dönüşüyor. 

 

Sıcak yaz aylarının ve evlere dönüş döneminin ardından yoğun tempolu hayata geri döndük. Çocuklar için okul yoğunlukları, yetişkinler içinse iş yoğunluğunun başladığı bu dönemlerde Kasım ayının ortasındaki ara tatili sabırsızlıkla beklemeye başladık. Ailece keyifli vakit geçirmek için güzel bir fırsat olacak ara tatil, bu yıl 14 Kasım Dünya Sinema Günü ile aynı tarihlere denk geliyor. Yeni ve gelişmiş teknolojilerle kullanıcılarının yaşamlarının her anına konfor ve değer katarak anları gönüllerince yaşamaları için yanlarında olmayı hedefleyen Anker, eğlenceyi dev ekranlara taşıdığı çok yönlü taşınabilir projeksiyon cihazlarıyla ara tatil döneminde evlerde ya da istenen her ortamda sinema konforu yaşatmaya hazırlanıyor. 

 

Ev konforunda sinema keyfi

Havaların da soğuduğu ara tatil döneminde evlerinde vakit geçirmek isteyen aileler için Anker Nebula projeksiyon cihazları evi birer sinemaya, konser alanına, eğitim merkezine veya spor salonuna dönüştürüyor. Nebula çok yönlü projeksiyon cihazları taşınabilir özellikleri ve kompakt tasarımlarıyla eğlenceyi büyüterek ve dev ekranara taşıyarak Dünya Sinema Günü’nde sinema salonunu evinizin konforuna getiriyor. 

 

6 Watt’lık güce sahip hoparlörü ile Anker Nebula Apollo, 200 ANSI lümen parlaklık değeri ve 854×480 çözünürlüğüyle kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim sunuyor. 1280×720 çözünürlüğe sahip Anker Nebula Capsule II ise 200 ANSI lümen yüksek parlaklık değeriyle, 100 inçe kadar görüntü yansıtabiliyor. 8 watt’lık güçlü bir ses sistemiyle yüksek kalitede ses performansı sunan projeksiyon cihazı, otomatik netleme özelliğine de sahip. Anker Nebula Mars Pro II ise 500 ANSI lümen parlaklık değeri, 150 inçlik ekran yansıtma özelliği ve 10 Watt gücündeki iki hoparlörü ile sinema salonunu aratmayan ses kalitesi sunuyor. Dolby Digital Plus ses teknolojisine ve 4K çözünürlüğe sahip Nebula Cosmos Max, yüksek hızlı otomatik odaklama teknolojisi ultra net bir görüntü sağlıyor. 1500 ANSI lümen parlaklık değerine sahip cihaz, 10 Watt gücünde 4 ayrı hoparlörüyle evinizin atmosferini değiştiriyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı