Aroma’dan TEMA Vakfı 30. Yıl Hatıra Ormanı’na 10.000 Fidan Desteği

TEMA Vakfı, bu yıl 30.

  • 06 Aralık 2022
  • Aroma’dan TEMA Vakfı 30. Yıl Hatıra Ormanı’na 10.000 Fidan Desteği için yorumlar kapalı
  • 169 kez görüntülendi.
Aroma’dan   TEMA Vakfı 30. Yıl Hatıra Ormanı’na 10.000 Fidan Desteği

TEMA Vakfı, bu yıl 30. yaşını Türkiye’nin 7 bölgesinde “TEMA Vakfı 30. Yıl Hatıra Ormanları” oluşturmak üzere 3 Aralık 2022 Cumartesi gecesi İş Sanat Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği ve NTV ‘de canlı yayınlanan Umut Yeşerten Şarkılar-TEMA Vakfı 30. Yıl Özel yayını ile kutladı . 

 

TEMA Vakfı, birçok sanatçının da yer aldığı bu gecenin sonunda bağışlanan 150.000 fidanı toprakla buluşturarak büyük bir ağaçlandırma projesini daha hayata geçiriyor. 

 

Aroma, 10.000 fidan bağışı ile en büyük kurumsal destekçilerden biri oldu. TEMA Vakfı’nın Eskişehir Çukurören’de oluşturacağı 30. Yıl Hatıra Ormanı’na, uzun yıllar Tema Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliğini aynı zamanda Aroma Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış olan değerli iş insanı Sayın Ali Metin Duruk anısına   ismini vererek gerçekleştirdi. 

 

Doğanın sunduğu kaynaklara sadece insanı değil, doğayı da merkezine alarak sürdürülebilirlik ilkeleriyle değer katan ,güvenle tüketilebilecek ürünlere dönüştüren Aroma, ülkemizde tarım faaliyetlerinin gelişimine destek olmakta, karbon ayak izi düşük üretim faaliyetleri ve ürün çeşitliliğini artırmaktadır.Küresel iklim hedeflerini amaç edinerek çevre üzerindeki olumlu ve olumsuz etkilerini kontrol altına almaktadır. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı