Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Stevie Awards’tan ödül

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için hayata geçirdiği  Dijital Promotör uygulaması dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olarak kabul edilen   Stevie Awards’ta ‘Bronz Stevie’ye layık görüldü.

  • 03 Eylül 2021
  • Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Stevie Awards’tan ödül için yorumlar kapalı
  • 502 kez görüntülendi.
Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Stevie Awards’tan ödül

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için hayata geçirdiği  Dijital Promotör uygulaması dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olarak kabul edilen   Stevie Awards’ta ‘Bronz Stevie’ye layık görüldü. 

 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, dünyanın en saygın iş ödüllerinden ‘Stevie Awards’ta Dijital Promotör uygulamasıyla ‘Bronz Stevie’ ödülüne hak kazandı. Uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Awards’ta Dijital Promotör uygulaması ‘En değerli hizmet’ kategorisinde ödülün sahibi oldu. Arzum Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serhan Giray, tüm dünyada hâlâ etkisini sürdüren pandemi döneminde dijitalleşmenin her alanda olduğu gibi satışta da üzerine odaklanılması gereken bir konu olduğunu söyledi. Giray; “Arzum olarak bu alanda kendimizi geliştiriyor ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” diye konuştu. 

 

“Bu ödül ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesi”

Satış sırasında, tüketicilerin dikkatini çekebilme, ürünü kısa sürede en iyi şekilde aktarabilmenin, dijitalleşmenin sağladığı en önemli avantajlar olduğunu dile getiren Serhan Giray şunları söyledi: “Türkiye’de bir ilk olan ve bize bu değerli ödülü getiren Dijital Promotör’ü devreye sokarak sahada tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefledik. Ürün satışını desteklemeye yönelik geliştirdiğimiz bu dijital sistemle tüketicilerimiz, üzerinde çip takılı Arzum ürününü hareket ettirdiklerinde ekrandaki tanıtım videosu ile karşılaşıyor. Özellikle pandemi sürecinde mağaza içerisinde sosyal mesafe korunarak ürün hakkında detaylı bilgi alınmasını kolaylaştıran Dijital Promotör uygulamamız, teknolojik altyapısı sayesinde etkileşimi; gerçek zamanlı, anlık olarak takip edebilmemizi sağlıyor. İnovasyon odaklı bir şirket olarak Dijital Promotör projemizin Stevie Awards gibi dünyanın en saygın ödüllerinden biriyle taçlandırılması, bize ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.”

 

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle, ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı