Asus 4 Yeni Zenfone Modelinin Teknik Özelliklerini Açıkladı!

Konuya puan ver!

Bilgisayar ve işlemci markası olarak bilinen Asus bilindiği üzere pazara deneme ve işlemcilerini telefonlar üzerinde test etme amacı ile girmiş ancak yaptığı ürünlerin oldukça büyük satışlar yaptığını görmüştür. O günlerden bu günlere büyük gelişimler yapan Asus şu anda yeni amiral gemi modellerini pazara sunarak satış rekorları kırmayı hedeflemektedır.

Asus’un bu sene dört yeni Zenfone modelini piyasaya sürmesi beklenmekteydi. Ürünler ne zaman tanıtılacak, paylaşımlar ne zaman yapılacak derken nadir yaşanan bir olaya rast geldik. Asus tarafından yapılan bir hata ile dört yeni Zenfone ürününün tüm teknik özellikleri Fransa’da yayımlanan bir internet sitesinde yanlışlıkla paylaşıldı. Durumu fark eden Asus hemen harekete geçti ve içeriği kaldırılması için çalışma başlattı ancak nafile çünkü telefonların tüm teknik özellikleri tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayımlandı.

Peki hangi telefonların teknik özellikleri yayımlandı buna göre; ZenFone 4 teknik özellikleri, ZenFone 4 Selfie teknik özellikleri, ZenFone 4 Selfie Pro teknik özellikler ve ZenFone 4 Max teknik özelliklerine makalemiz üzerinden ulaşabikeceksiniz.

Zenfone 4 Teknik Özellikleri

5,5 inç ekran boyutu ile pazara sunulacak olan telefonun Snapdragon 630 işlemcisine sahip olduğu öğrenildi. Telefon 64 GB depolama hafızası ile piyasada olacak ve 3.300 mah gücüne sahip bataryası mevcut. Arka kasada 12 MP ve 8 MP çözünürlükte kamera önde ise 8 MP çözünürlükte tek kamara bulunmaktadır. Cihazın piyasaya 500 Euro fiyat etiketi ile sunulması bekleniyor.

Zengone 4 Selfie Teknik Özellikleri

5,5 inç ekran boyutuna sahp olan telefonda Snapdragon 430 işlemcisi olacak. 64 GB depolama hafızasına sahip olduğu öğrenilen telefonun 4 GB’de RAM’ı var. 3,000 mah batarya gücü ile piyasaya çıkacak telefon 300 Euro’ya satılacak.

Zenfone 4 Selfie Pro Teknik Özellikleri

5,5 inçlik ekran ile piyasada olacak telefon Snapdragon 625 işlemci işlemci ile geliyor. 64 GB depolama hafızası ve 4GB Ram’a sahip telefon 24 MP ve 5 MP çift ön kamera ile 16 MP çözünürlükte arka kameraya sahip olacak. Cihazın 400 Euroya satılması bekleniyor.

Zenfone 4 Max Teknik Özellikleri

5,2 inçlik ekran ile piyasada olacak telefon 32 GB depolama hafızası ve 3 GB RAM’a sahip. 4,100 mah gücünde bataryası olan telefonun 13 MP, 5 MP arka ve 8 MP çözünürlükte ön kamerası ile piyasada 230 Euro fiyatına satılması bekleniyor.

Yorum yap