Axis Kağıthane Kitap Günlerine Yoğun İlgi

Axis Kağıthane AVM’de 12 Ekim’de başlayan Kitap Günleri etkinliğini bugüne kadar yaklaşık 80 bin kişi ziyaret etti.

  • 19 Ekim 2022
  • Axis Kağıthane Kitap Günlerine Yoğun İlgi için yorumlar kapalı
  • 266 kez görüntülendi.
Axis Kağıthane Kitap Günlerine Yoğun İlgi

Axis Kağıthane AVM’de 12 Ekim’de başlayan Kitap Günleri etkinliğini bugüne kadar yaklaşık 80 bin kişi ziyaret etti. 20 Kasım’a kadar devam edecek olan Axis Kağıthane Kitap Günleri, çocuk kitaplarından tarihi çalışmalara, dünya klasiklerinden felsefe dizileri ve kişisel gelişim kitaplarına kadar birçok türde binlerce eseri, uygun fiyatlarla kitapseverlerle buluşturuyor. 

 

Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla öne çıkan Axis Kağıthane AVM’de “Kitap Günleri” etkinliği kitapseverlerle bu yılki ilk buluşmasını gerçekleştirdi. Çocuk kitaplarından tarihi çalışmalara, dünya klasiklerinden felsefe dizileri ve kişisel gelişim kitaplarına dek birçok türde eserin okurla buluştuğu Kitap Günleri, 20 Kasım’a kadar kitapseverleri bekliyor.

 

13 yayınevi katılıyor

Axis Kağıthane AVM'de gerçekleştirilen Kitap Günleri etkinliğine birbirinden seçkin 13 yayınevi katılıyor.  Kitapseverler istedikleri kitaplara 10 TL ile 30 TL arasında değişen fiyatlara sahip olabilirken aldıkları kitapları AVM kafe alanlarında rahatça okuyabiliyor. Kitap Günleri etkinliği Axis Kağıthane AVM'nin -1. katında  20 Kasım tarihine kadar kitapseverleri bekliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı