Ayı Piyasasında Güçlenin: Huobi Earn, Stablecoin’de yüzde 15 APY ile CEX Piyasasına Liderlik Ediyor

Huobi Earn, 22 Kasım'da kullanıcılara USDT mevduatlarında yüzde 15'e varan APY (Yıllık Getiri Yüzdesi) sunan USDT Auto-Invest (Esnek Yatırım) ürününü piyasaya sürdü.

  • 09 Aralık 2022
  • Ayı Piyasasında Güçlenin: Huobi Earn, Stablecoin’de yüzde 15 APY ile CEX Piyasasına Liderlik Ediyor için yorumlar kapalı
  • 218 kez görüntülendi.
Ayı Piyasasında Güçlenin: Huobi Earn, Stablecoin’de yüzde 15 APY ile CEX Piyasasına Liderlik Ediyor

Huobi Earn, 22 Kasım'da kullanıcılara USDT mevduatlarında yüzde 15'e varan APY (Yıllık Getiri Yüzdesi) sunan USDT Auto-Invest (Esnek Yatırım) ürününü piyasaya sürdü. Esnek abonelik ve ödeme, garantili varlık koruması, istikrarlı getiriler ve otomatik faiz birleştirme özelliklerine sahip olan ürün, kullanıcıların mevcut ayı piyasasında yüksek kazanç elde etmeleri için tercih edebilecekleri güvenli bir seçim.

 

Kripto piyasasının iniş çıkışlarına karşı güvenli bir sığınak

 

Huobi'nin Auto-Invest ürününe abone olan kullanıcılar, kademeli bir yapıya dayalı olarak faiz kazanıyor: yüzde 15'lik bir APY için 0-1000 USDT, 3'lük bir APY için 1.000-10.000 USDT ve 1,6'lık bir APY için 10.000 USDT taahhüt edilir. Huobi, diğer platformlar tarafından sağlanan benzer ürünlerden önemli ölçüde daha yüksek APY'ler sunarken, uyumluluk ve varlık koruması konularından taviz vermiyor ve böylece Auto-Invest ürününü, ayı piyasası oynaklığına karşı kullanıcıların varlık değerini tutmak için güvenilir bir seçenek haline getiriyor.

Huobi'nin Auto-Invest ürününü seçmek için üç ana neden:

1. Esnek: Abonelik ve çekim 7/24 mevcuttur. Çekim talebi ile varlıklar anında hesaplara yatırılır.

2. Güvenli ve istikrarlı: Huobi'nin güçlü risk yönetimi sistemi ile Auto-Invest, kullanıcı varlıklarının güvenliğini garanti eder ve istikrarlı getiri sağlar.

  3. Otomatik bileşik faiz: Tahakkuk eden faiz, bileşik faiz oluşturmak için otomatik olarak yeniden yatırılır.

 

Huobi, varlık güvenliği için çabalarını iki katına çıkardı

 

Piyasa, FTX krizinden bu yana emanetteki varlıkların güvenliğinden şüphe ediyor. Huobi'nin yüksek getirili stablecoin kazanma ürününü piyasaya sürmesi, kullanıcı işlemlerinin ve varlıklarının güvenlik yönetimi taahhüdü ve global uyumluluğa yönelik katıksız iradesiyle desteklenmektedir.

 

FTX olayını takip eden haftada, yedek varlıkların şeffaflığını kanıtlamak için Merkle Tree tabanlı Rezerv Kanıtı’nı kullanıma sundu. Üç gün sonra, "Kullanıcı varlıklarının güvenliğini ön planda tutmak ve asla kullanıcı varlıklarına karışmamak" ilkesini ön planda tutan ve kullanıcılarına tam ödeme garantisi veren "Huobi, kripto borsalarını güvenliği ve şeffaflığı geliştirmeye çağırıyor" makalesini yayınladı. Bunun ardından, sıcak ve soğuk cüzdanlarının bakiye ayrıntılarını açıkladı ve Merkle Tree Rezerv Fonu denetimini tamamladığını ve yakında başka bir Merkle Tree Rezerv Kanıtı denetimi gerçekleştireceğini duyurdu.

 

Huobi ve Tron DAO, "mevduat kaçaklarının" neden olduğu artan krizi durdurmak için birlikte hareket etti ve token sahiplerinin çıkarlarını tam olarak korumak için FTX platformunda HT ve Tron tokenlerinin 1:1 oranında itfa edildiğini duyurdu. İkinci gün FTX'te yukarıdaki varlıkların alım satımı yeniden başladı ve bazı varlık sahipleri krizden çıktıklarını söyledi.

 

22 Kasım'daki yeniden markalaşma lansman etkinliğinde, Huobi güvenlik duvarı korumasını sürekli iyileştirerek kullanıcıların varlıklarını koruma geleneğine bağlı kalacağının altını çizdi. Huobi, cüzdanının özel anahtarının güvenliğini en üst düzeye çıkarmak ve doğruca kaynağından varlık depolamadaki boşlukları önlemek için güvenlik donanımı geliştirmişti. Özel anahtar imza sürecinin güvenliğini sağlamak için çoklu imza ve eşik imza teknolojisini de kullanıyor. Ayrıca Huobi, özel anahtar sahiplerine herhangi bir şey olması ve platform operasyonunun başarısız olması durumunda özel anahtarların kullanılabilir olmasını sağlamak için çok kişili ve çok siteli yedekleme kullanıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı