Bağcılar Belediyesi Sürücü adaylarına çorba ikramı

Bağcılar Belediyesi, Mahmutbey Mahallesi’ndeki eğitim pistinde ehliyet sınavına girecek olan sürücü adaylarına çorba ikramında bulundu.

  • 11 Aralık 2022
  • Bağcılar Belediyesi Sürücü adaylarına çorba ikramı için yorumlar kapalı
  • 215 kez görüntülendi.
Bağcılar Belediyesi Sürücü adaylarına çorba ikramı

Bağcılar Belediyesi, Mahmutbey Mahallesi’ndeki eğitim pistinde ehliyet sınavına girecek olan sürücü adaylarına çorba ikramında bulundu. Heyecanla sınav anını bekleyen adaylar, kendilerini düşünen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e teşekkür etti.

 

Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı'nı başarıyla geçen sürücü adayları, hafta sonunda direksiyon sınavına girdi. Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı oturumda gerçekleşen uygulamalı sınava katılacak olan Bağcılarlı adaylar da Mahmutbey Mahallesi eğitim pistinde buluştu. Bağcılar Belediyesi de bu özel anlar da heyecanlı sürücü adaylaraını yalnız bırakmadı.

 

Çok memnun kaldılar

Bağcılar Belediyesi ekipleri de sabahın erken saatlerinde sınavın yapıldığı alana gitti. Belediye personeli, mobil araçtan hem sürücü adaylarına hem de görev başında olan gözetmenlere çorba ikramında bulundu. Bu ikram karşısında çok memnun kaldıklarını söyleyen vatandaşlar, kendilerini düşünen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı