Teknoloji ve Haber Sitesi

Bahadır Yenişehirlioğlu okurlarla D&R’da buluşuyor

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da imza günleri tüm hızıyla sürüyor.

Bahadır Yenişehirlioğlu  okurlarla D&R’da buluşuyor

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da imza günleri tüm hızıyla sürüyor. Kitapları ve oyunculuğu ile Türkiye'de ve dünyada büyük ilgiyle takip edilen Bahadır Yenişehirlioğlu, gerçek bir hayat hikâyesinden esinlenerek kaleme aldığı “Hanne” isimli kitabının imza gününde okurlarıyla bir araya geliyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşecek etkinliğe, D&R Üsküdar Nev Çarşı mağazası ev sahipliği yapacak. 18 Eylül Cumartesi günü düzenlenecek etkinlik, saat 15.00’te başlayacak.

 

Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R, kitapseverleri sevdikleri yazarlarla buluşturuyor. Bahadır Yenişehirlioğlu, “Hanne” isimli kitabı için düzenlenecek imza gününde, D&R Üsküdar Nev Çarşı mağazasının konuğu oluyor. 18 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek etkinliğin başlama saati ise 15.00.

 

Kitap Hakkında

 

Almanya'ya göç eden bir ailenin kızı… Hanne. Aile içi şiddeti, cinayeti, intiharı, evlatlık olmayı, kültür çatışmasını, aşkı, varoluş sancısını yaşamış ve sonuçta infilak noktasına gelmiş bir hayatın sahibi. Madden güçlü fakat manevi olarak zayıf hayatında gerçek kimliğini arayan bir kadın. Yaşadığını hissetmek ve lanetli geçmişinden kurtulmak için yine geçmişinden bir umut arıyor…İnsan asla geçmişini unutmaz. Ne kadar görmezden gelse de inkâr da etse geçmişi sarıp sarmalar. İnsan hayatına anlam arar. Kendisini bir değere ya da köklerine ait hissederek hayata dair bir anlam oluşturabilir insan fakat geçmişiyle barışık olmadan bunu başaramaz. Peki ya geçmişi ile barışık değilse? Yüzleşmesi gerekir geçmişiyle, gerçekle…İnsanı en çok acıtan şey ise gerçekle yüzleştiği o andır. Bahadır Yenişehirlioğlu, Hanne'de pek çoğumuzun çevresinden izler bulabileceği sancılı ve fırtınalı bir dönüşüm hikâyesini ustalıklı bir kurgu ve etkileyici bir üslup ile anlatıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ