Barlas: “Öğrencilerimize Üstün Başarılarla Dolu Bir Yıl Diliyorum”

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, 3-9 Eylül İlköğretim Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  • 04 Eylül 2021
  • Barlas: “Öğrencilerimize Üstün Başarılarla Dolu Bir Yıl Diliyorum” için yorumlar kapalı
  • 598 kez görüntülendi.
Barlas: “Öğrencilerimize Üstün Başarılarla Dolu Bir Yıl Diliyorum”
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, 3-9 Eylül İlköğretim Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
 
Başkan Barlas mesajında: “Aziz Milletimizin geleceğini emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamasının mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 2021-2022 eğitim-öğretim yılının; milletimiz ve devletimiz için hayırlı olmasını, evlatlarımıza başarı ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum. Bilginin her an yenilendiği, teknolojinin baş döndürücü hızla ilerlediği günümüz dünyasında gelişmeleri takip edebilmek, ülkemizin kalkınmasına omuz verebilmek, dünyaya daha geniş bir açıdan bakabilmek ve bireysel anlamda her açıdan mutlu olabilmek ancak eğitimle mümkündür.
  İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikim değil aynı zamanda milli, manevi ve evrensel değerleri de kazanırlar. Bu yüzden iyi bir insan, iyi bir vatandaş olmanın temel şartı eğitimdir. Okul ortamı ile birlikte başlayan ve sağlam temeller üzerine kurulan eğitim-öğretim hayatı, çocuklarımızın geleceği için olduğu kadar ülkemizin geleceği için de son derece önemlidir.
 Bu anlayış çerçevesinde, eğitim camiası başta olmak üzere her kademedeki kamu görevlilerinin en büyük çabası, ülkemizi eğitim açısından daha iyi noktalara taşımak olmalıdır. ‘Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran eğitim ordusudur.’ diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadesinin ışığında bizler de, eğitim alanında eksiklerimizin giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu çabaya, imkânlar ölçüsünde katkıda bulunmanın bir vatandaşlık görevi olduğunu da hatırlatmak isterim.
Bu düşüncelerle, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, eğitim-öğretim camiamıza ve sevgili öğrencilerimize üstün başarılarla dolu bir yıl diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı