Başkan İduğ, EBSO seçimlerinde üyelerle buluştu

Bornova Belediye Başkanı Dr.

  • 15 Ekim 2022
  • Başkan İduğ, EBSO seçimlerinde üyelerle buluştu için yorumlar kapalı
  • 200 kez görüntülendi.
Başkan İduğ, EBSO seçimlerinde üyelerle buluştu

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) 2022-2026 dönemi komite ve meclis üyelerinin Fuar İzmir’de yaptığı seçimleri ziyaret etti. Meslek komitelerinin bulunduğu alanları ziyaret eden Başkan İduğ, bölge sanayisine 4 yıl boyunca yön verecek olan adaylara başarılar diledi. Komite temsilcileriyle sohbet eden Başkan Mustafa İduğ, yeni başlayacak dönemin hayırlı olmasını diledi.

 

Seçimlerde yeniden aday olan Ender Yorgancılar ile de bir araya gelen Başkan Mustafa İduğ, Yorgancılar’ı görev süresi içinde yürüttüğü çalışmalardan dolayı tebrik etti. Başkan İduğ, “Kendisi İzmir'in birleştirici gücü, tecrübe abidesidir. Bu işi gönüllülük esası ile fedakarlık ve zaman harcayarak yapıyor. Bunun için de 4 yıl daha başkanlık yapması İzmir için büyük fayda sağlayacaktır. Yaptığı başarılı çalışmalar için iş dünyasından gelen biri olarak Ender Yorgancılar ile gurur duyduğumuzu belirtmeliyim” dedi.

 

Yorgancılar’dan Başkan İduğ’a teşekkür

Seçimlerin 4 yılda bir yapıldığını belirten Yorgancılar ise, Başkan İduğ’un yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ender Yorgancılar, “Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, her zaman sanayicinin, ticaret yapanın yanında oldu. Her dönemimde benim yanımda yer aldı. İzmir'de bir belediye başkanı olmanın yanında STK’ların merkezi gibi görev yapıyor. İzmir için yaptığı tüm çalışmalar için kendisine teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı