Teknoloji ve Haber Sitesi

Başkan Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av.

  • 30 Aralık 2021
  • 30 kez görüntülendi.
Başkan Kocaman Çalışmaları Yerinde İnceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından aralıksız sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Kocaman, yapılan çalışmaları inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

 

MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

Belediye ekipleri tarafından Ataevler Mahallesi genelinde yeni yapılan konutların içmesuyu, kanalizasyon, elektrik ve doğalgaz abone bağlantılarında bozulan asfalt yollar ile parke kaldırımlar başta olmak üzere, Şen, Gül, Öztürkler ve Aydınlık Sokaklarında yapılan üst yapı çalışmaları hızla devam ediyor. Ataevler genelindeki çalışmalar iki ekip  ile devam ederken, çalışmalar kapsamında, asfalt yama işinde 500 ton asfalt, parke tamirat işinde ise 350 M2 parke kaldırım tamiratı yapıldı. Bağlantı yollarında düzenleme yapan ekipler, üst yapı çalışmalarının tamamlanması ile sokakları daha modern bir görünüme kavuşturacak.

 

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA

Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “İlçemiz genelinde üst yapı çalışmaları hızla devam etmektedir. Ekiplerimizin özverili çalışmaları ile daha modern ve daha konforlu bir ulaşım ağı sağlanacaktır. Çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar dilerim” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı