Başkan Savran Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr.

  • 10 Aralık 2022
  • Başkan Savran Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu için yorumlar kapalı
  • 153 kez görüntülendi.
Başkan Savran Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “Vatandaşlarımızın sesine kulak veriyor, şehre katacakları değer için önerilerine dikkat kesiliyoruz. Bize verilen desteğe ve güvene layık olabilmek için çok çalışıyoruz.” Dedi.

 

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, kentin dört bir yanında esnaf, STK ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Akşam saatlerinde farklı mahallelerde işyeri ziyaretlerinde bulunan Başkan Savran, esnaflara hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunarak talep ve önerilerini dinledi.

 

Esnaflarla çeşitli belediye hizmetleri hakkında da sohbet ederek istişarelerde bulunan Savran, “Belediyemiz için hizmetlerle dolu, oldukça verimli bir yılı geride bırakıyoruz. Çok şükür yıl içerisinde birçok önemli altyapı ve üstyapı yatırımını tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt çalışmaları ile birlikte yaptığımız park ve spor tesisleri ile mahallelerimizin adeta çehresini değiştirdik. Bunun yanında kültürden spora, kadın ve gençlik projelerinden eğitime önemli projeleri de hayata geçirdik. İnşallah yeni yılda da daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak için durmadan çalışacağız. Yorulma gibi bir lüksümüz yok. Bizim daha yapacak çok işimiz var. Milletimize hizmet sevdamız var. Gençlerimizle, kadınlarımızla, çocuklarımızla daha mutlu bir şehir inşa edeceğiz” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı