Teknoloji ve Haber Sitesi

Başkan Sezer Ulaşlı Gençlik Merkezi’nde Gençlerle Bir Araya Geldi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ulaşlı Gençlik Merkezi'nde bir araya geldiği gençlerle sohbet etti ve masa tenisi oynadı.

  • 23 Mart 2022
  • 70 kez görüntülendi.
Başkan Sezer Ulaşlı Gençlik Merkezi’nde Gençlerle Bir Araya Geldi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ulaşlı Gençlik Merkezi'nde bir araya geldiği gençlerle sohbet etti ve masa tenisi oynadı.

 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, gençlerle buluşmalarını sürdürüyor. Başkan Sezer son olarak Ulaşlı Gençlik Merkezi'nde sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetlerini sürdüren gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Sezer sohbetin ardından, Gölcük Belediyesi tarafından Halıdere’den servis ile taşınan öğrencilerin de yararlandıkları Ulaşlı Gençlik Merkezi'ndeki gençlerle masa tenisi oynadı.

 

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ BAŞKAN SEZER’DEN

Birliktelikte Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer; 196 kitap okuyarak 1. olan Ömer Alp Yetimoğlu, 138 kitap okuyarak 2. olan Yusuf İslam Çoban, 54 kitap okuyarak 3. olan Zeynep Ebrar Aslan, karatede derece yapan 1. Zeynep Betül Yazıcı, 2. Medine Yazıcı, 3. Yılmaz Su, 4. Damla Su, 5. Enes Güleç ve okçulukta 1. olan Derin Der'in ödüllerini takdim ederek başarı dileklerini iletti.

 

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Ulaşlı Gençlik Merkezi’nin gençlerin gelişimine katkı sunduğunu belirten Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Emeklerinden dolayı Gençlik Merkezi Koordinatörü Sayın Ercan Büyükbaş’a ve özellikle; gençlerimiz için, ilçemize böylesine güzel bir gençlik merkezi kazandırdığı için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın'a can-ı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

ULAŞLI GENÇLİK MERKEZİ GENÇLERE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Ulaşlı Belediye hizmet binası olarak kullanılan, sonrasında da bir dönem lise olarak hizmet veren, mülkiyeti Gölcük Belediyesi'ne ait olan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne tahsis edildikten sonra tadilat ve tamiratı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak Ulaşlı Gençlik ve Kültür Merkezi olarak faaliyete başlayan merkez, gençlerimize hizmet vermeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı