Başkan Sezer ve Seymen çizmeleri giyip çalışmalara destek verdi

Gölcük Belediyesi ekipleri aralıksız çalışarak, ilçede dün öğlen saatlerinde yeniden etkisini arttıran lodosla birlikte oluşan olumsuzlukları giderdi.

  • 01 Aralık 2021
  • Başkan Sezer ve Seymen çizmeleri giyip çalışmalara destek verdi için yorumlar kapalı
  • 397 kez görüntülendi.
Başkan Sezer ve Seymen çizmeleri giyip çalışmalara destek verdi

Gölcük Belediyesi ekipleri aralıksız çalışarak, ilçede dün öğlen saatlerinde yeniden etkisini arttıran lodosla birlikte oluşan olumsuzlukları giderdi.

 

Gölcük’te önceki gün akşam saatlerinde başlayan kuvvetli lodos, dün öğlen saatlerinde yeniden etkisini arttırdı. Kuvvetli lodosta denizin yükselmesi, Değirmendere, Halıdere ve Ulaşlı Sahilleri'nde yer yer su baskınlarına neden oldu. Önceki gün öğlen saatlerinden başlayarak gece saatlerine kadar sahada lodosun izlerini silmek için mücadele eden ekipler ise hızla Halıdere ve Ulaşlı sahiline giderek çalışma başlattı.

 

BAŞKAN SEZER VE SEYMEN ÇİZMELERİ GİYİP EKİPLERE DESTEK VERDİLER

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ile çalışmaların sürdüğü anlara giderek incelemelerde bulundular. Kıyıya kum taşıyan dalgaların vurduğu ve su baskının yaşandığı sahile çizmeleri ile birlikte giren Başkan Sezer ve Seymen, ekiplerin çalışmalarına destek verdiler. Çalışmalarda bir yandan dalgaların sahile taşıdığı kum ve çakılları iş makineleri ile kaldıran ekipler, sürüklenen malzemeler ile tıkanan mazgalları da temizleyerek sahile dolan deniz sularının tahliyesini sağladılar.

 

ZORLU KOŞULLARDA ÖZVERİ İLE ÇALIŞTILAR

Sahil şeridinin bir bölümünü kaplayan deniz sularının içine girerek ekiplere destek veren Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, çalışmaların 7/24 devam edeceğini söyledi. Ekiplerin zorlu koşullarda özveri ile çalıştığını ifade eden Başkan Sezer, “Sürekli sahada olan ekiplerimizin çalışmalarını ve son durumu İlçe Başkanımız Sayın Çetin Seymen ile birlikte yerinde inceledik. Çalışmalarımız 7/24 devam edecek. Su baskınlarından etkilenen hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah ülkemizi her türlü afetten muhafaza eylesin” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı