Teknoloji ve Haber Sitesi

Bergüzar Korel, Hepsiburada’nın Anne-Çocuk marka yüzü oldu

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası Hepsiburada’nın anne-çocuk marka yüzü Bergüzar Korel oldu.

  • 02 Haziran 2022
  • 74 kez görüntülendi.
Bergüzar Korel, Hepsiburada’nın Anne-Çocuk marka yüzü oldu

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası Hepsiburada’nın anne-çocuk marka yüzü Bergüzar Korel oldu. İş birliğini eğlenceli reklam filmiyle duyuran Hepsiburada, Bergüzar Korel ile “Annelik yolculuğu burada başlar” diyor.

 

Yakın zamanda üçüncü kez anne olan Bergüzar Korel, Hepsiburada’nın anne-çocuk marka yüzü oldu. Sosyal medyada özellikle annelik konusunda kadınlara ilham ve motivasyon veren paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu, Hepsiburada için kameralar karşısına geçerek eğlenceli reklam filminde yer aldı. 

 

Yoğun tempolu bir gününü izleyicilerle paylaşan Bergüzar Korel, filmde gece uyanıp çocuklarıyla ilgilendiği, sabah çocuklara kahvaltı hazırlama telaşını yaşadığı, parkta üstünü kirleten çocuklarının peşinden koştuğu anları canlandırıyor. 

 

Ünlü şarkı ‘Cancion Del Mariachi’nin Hepsiburada’ya özel uyarlamasını seslendiren Korel, “Hepsi burada başlar gece dörtte uyanınca, Hepsi burada başlar anneni anlayınca, Hepsi burada başlar üstü başı batınca…” diyor. Reklam filminde yorucu ama keyifli anların hepsinde Hepsiburada’nın annelerin yanında olduğu vurgulanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı