Bim Dijitsu 32” HD Uydu Alıcılı Televizyon Özellikleri ve Fiyatı

Bim market her hafta olduğu gibi 17 temmuz 2020 cuma gününden itibaren raflarında “Dijitsu 32” HD Uydu Alıcılı Televizyonu” satışa sunuyor olacak. Evinde iş yerinde küçük ekranlı televizyona ihtiyacı olanların yakından ilgileneceği televizyonun teknik özelliklerine ve piyasa fiyatına bir göz atalım. Ayrıca bu televizyon daha öncede bim marketlerde satışa sunulmuştu bim dijitsu televizyonu kullananlar ne diyor birde onların yorumlarına göz atalım.  Bu televizyon daha önce 750 tl’ye satılıyordu. Tüm bunlara geçmeden önce teknik olarak bimde satılacak olan dijitsu 32 inç televizyonun teknik özelliklerine göz atalım.

Dijitsu 32” HD Uydu Alıcılı Televizyon Özellikleri

Bim markette satılan dijitsu 32 inç 82 ekran televizyonun teknik özellikleri;

Bim dijitsu hd televizyon Özellikleri ve fiyatı
Bim dijitsu hd televizyon

– HD çözünürlük (1366×768)
– USB – Video
– Class A enerji tüketimi
– Dahili HD uydu alıcısı. Ayrıca cihaz almanıza gerek yok. Direk televizyonu fişe takarak kullanabilirsiniz.
– USB
– 3x HDMI
– LED (Led Teknolojisi)
– Picture Wizard (Resim sihirbazı kolay resim ayarlama fonksiyonu)
– DVB S2 Dahili Uydu Alıcı
– DVB C Kablolu Dijital Yayınları Alabilme
– DVB T2 Karasal Yayın Sistemine Uygun
– ATV Analog Tuner
– Yerli Üretim
– 2 Yıl Garanti
– Tek kumanda üzerinden televizyonu ve uygu alıcısını kumanda özelliği. Ayrıca kutunun içinde kumanda için piller koymayıda ihmal etmemişler.
– Kutunun içinden televizyonun askı aparatı çıkmıyor. Basitçe kullanabileceğiniz ayaklar bulunuyor.
– Televizyonun kötü özelliği full hd değil 1366*768 px.
– Televizyonun anten kablosunu ve elektrik fişini takarak kullanabilirsiniz. Standart kanallar yüklü olarak geliyor.

Özelliklerdede belirttiğimiz gibi sesi beklenilenden iyi olmasına rağmen görüntü kalitesi çok iyi olmayan bir televizyon.  Ucuz standart tv izlemek için kullanılabilir.

BİM DİJİTSU 32 İNÇ TELEVİZYON İNCELEME VİDEOSU

Bu arada televizyonu daha önce shiptdelete net ekibi incelemesini yapmışlar buradan onların görüşlerinide inceleyebilirsiniz.

Televizyon Fiyatı

Bu yazıyı yazdığımız 13-07-2020 tarihinde televizyonun satış fiyatı 849 tl. Alternatif olarak diğer teknoloji marketlerini incelediğimizde hepsiburada sitesinde awox 32 inç benzer özelliklere sahip televizyon en düşük 849 tl ye indirimli olarak satılıyordu. Bu televizyonlar şu anda 400-500 seviyesinde olması gerekirken malesef dolardan ve vergilerden dolayı indirime girmesi gerekiyorken fiyatı günden güne artıyor.

Bim Dijitsu 32 inç televizyon kullanıcı yorumları ;

Bimden bu fiyata televizyon alan kullanıcılar genel olarak memnunlar. Memnun olmayanlar ise bu paraya beklentisi yüksek olan kullanıcılar. Arkadaşlar bu devirde 850 tl’ye hd televizyon alıyorsunuz. Çok büyük beklentiler içine girmeyin normal standartlarda başlangıç özelliklerde televizyon. Görüntü geçişleri net olsun. 4k görüntüleri izleyebileyim diyorsanız 3-4 bin tl vermeniz gerekiyor malesef.

Bu noktada bim 32 inç televizyon hakkında sorularınız ve sorunlarınızla ilgili yorum bölmünden yorumlarınızı iletirseniz kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir