Bitcoin İle Mobilya Satışı inegolmobilyan.com Adresinde Başlıyor!

Konuya puan ver!

Bitcoin bildiğiniz üzere tüm alanlarda etkili olan bir sanal birimi olmaya devam ediyor. Tüm dünyada en popüler sanal para birimi olan Bitcoin şimdi İnegöl Mobilya’sında da baş gösteriyor.  Yenilikçi bir yapı ile hareket eden inegolmobilyan.com adresi mobilya’da bir ilke imza atarak mobilya satışını Bitcoin ile de yapmayı planlıyor.

İnegöl Mobilyası Tek Bir Adreste

İnegöl mobilyası dünyaca bilinen bir marka ve yüzlerce imalatçı İnegöl’de bulunuyor. Kalitesi ile kendini kanıtlamış olan bu markanın tüm ürünlerine eğer bir adresten ulaşmak istiyorsanız inegolmobilyan sayesinde tüm modellere tek adresten ulaşabilirsiniz. Bu kuruluşta bulduğunuz İnegöl Mobilya ürünlerinin yanı sıra ürünlere bizzat imalatçılar tarafından ulaştığınız için aradaki fiyat farkı da bir hayli baş gösteriyor ve mobilyalara en uygun fiyatlardan ulaşma imkanını elde ediyorsunuz

Bitcoin İle Alabileceğiniz Mobilyalar

Bitcoin ile alabileceğiniz mobilyalar arasında koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, tv üniteleri ve evinizi muhteşem hale getirecek olan dekorasyon ürünleri bulunuyor. Evinizin ana mobilyalarını tamamladıktan sonra evinizi orta sehpalar, aynalar ve daha bir çok şey ile güzel bir hale getirebilirsiniz.

Alacağınız ürünlerin tüm detaylı bilgilerini ürünlerin sayfalarından bulabilirsiniz. İnternetten mobilya aldıktan sonra problem çıkarsa ne olur diye düşünmenize gerek yok çünkü ürünlerin bir çoğu 2-3 yıl garantili olarak teslim ediliyor.

Üstelik ürünlerinizi tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat şeklinde alabilirsiniz. Teslimatı yapılan ürünler evinize tamamı ile ücretsiz şekilde kurulup size sadece keyfini sürmek kalıyor.

Ödeme seçenekleri ile imkanınız çok fazla!

Aldığınız mobilyaları yalnızca nakit değil dilerseniz kredi kartı, dilerseniz bitcoin gibi para birimleri ile dahi ödeme yapabiliyorsunuz. Üstelik almış olduğunuz ürünleri mağazalardan alacağınız ürünlerden çok daha düşük fiyatlara bulmanız mümkün oluyor.

site: https://www.inegolmobilyan.com

 

Yorum yap