BlackBerry Venice’in Adı BlackBerry Priv Olabilir

BlackBerry Venice diye söylenip durduğumuz akıllı telefonun ismi BlackBerry Priv olabilir.

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (Konuya puan ver)
Loading...

BlackBerry Venice hakkında çıkan söylentilere artık alışmıştık ve ismine de gayet aşina olmuştuk aslında. Yani en azından biz artık BlackBerry Venice diye bir telefon çıkacak diye aklımızdaydı ancak şimdi yeni çıkan söylentilere göre akıllı telefonun ismi BlackBerry Venice değil BlackBerry Priv olabilir. Bu söylenti yine akıllı telefon söylentileri ile bilinen @evleaks’den geldi.


Yani BlackBerry Venice ismi düşündüğümüzde daha güzel ve daha uygun ancak Priv ismi olabilir mi diye düşünüp geçmişteki olayları düşündüğümüzde BlackBerry Ceosu John Chen tarafından söylenen bilgilere göre eğer bir Android akıllı telefon üretilirse güvenlik ve gizliliğe aşırı önem verilecek olması. Tabi bunu Türkçe anlatınca ne alaka demişsinizdir. İngilizce olarak “privcacy” kelimesi bu açıklamada ön plana çıkarılmıştı. BlackBerry Priv ismi de aslında buradan yola çıkarak olabilir diyoruz.

Aslına bakarsanız BlackBerry’in yeni akıllı telefonun adı ne olacak olursa olsun çıkacak söylentilerden yola çıkarak özelliklerinin Snapdragon 810 işlemci ,3 GB Ram , 5.4 inç QHD ekran ve 18 MP arka 5 MP ön kamera olması konusunda hem fikiriz.

Eğer BlackBerry hakkında söylentileri ve özelliklerini merak ediyorsanız Android İle Çalışan BlackBerry Özellikleri konumuzu ziyaret edebilirsiniz. İsmi ne olur bilinmez ancak kızaklı klavye ve Android işletim sistem ile farklılık getirecek olan BlackBerry telefonunu merakla bekliyoruz.


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.