Bosch Rexroth, 'Certified Excellence' sertifikalı iş ortaklarıyla Antalya'da buluştu

Bosch Rexroth, Türkiye’nin dört bir yanındaki Certified Excellence Partnerleri ile Antalya Xanadu Resort Belek’te gerçekleştirilen geleneksel CE Partner Toplantısında bir araya geldi.

  • 13 Haziran 2023
  • Bosch Rexroth, 'Certified Excellence' sertifikalı iş ortaklarıyla Antalya'da buluştu için yorumlar kapalı
  • 198 kez görüntülendi.
Bosch Rexroth, 'Certified Excellence' sertifikalı iş ortaklarıyla Antalya'da buluştu
  • Bosch Rexroth, Türkiye’nin dört bir yanındaki Certified Excellence Partnerleri ile Antalya Xanadu Resort Belek’te gerçekleştirilen geleneksel CE Partner Toplantısında bir araya geldi. Başarılı iş ortaklarının 10 kategoride ödüllendirildiği etkinlik, Bosch Rexroth Doğu Avrupa ve Orta Doğu Bölge Başkanı Thomas Ilkow’un ve Bosch Rexroth Global’den uzmanların katılımıyla gerçekleşti.   

Dünyanın önde gelen tahrik ve kontrol sistemleri tedarikçisi Bosch Rexroth’un, Antalya’da gerçekleştirdiği CE Partner Toplantısı’nda yıl boyunca gösterdikleri başarılardan dolayı sertifikalı iş ortaklarına 10 farklı kategoride ödül verildi. Buna göre çözüm ortakları arasında 2022 yılında en yüksek ciroyu gerçekleştiren Hidropar İzmir, en yüksek ciro büyümesini sağlayan Güney Hidropar ödüle değer bulundu. Servis iş ortakları arasında en yüksek ciroyu MC Hidrolik yaparken, en yüksek ciro büyümesine ise Çukurova Pompa imza attı. Fabrika otomasyonu alanında geçen yıl en yüksek ciroyu Servo Kontrol, en yüksek ciro büyümesini ise Hidropar Eskişehir yaptı. IPM (Endüstriyel Güç Üniteleri ve Manifoldlar) alanında 2022 yılının en yüksek cirosuna Simya Hidrolik ulaşırken, Pazarlama alanında en iyi performansı gerçekleştiren HKTM oldu. eTicaret kategorisinde Hipaş, 2022 yılının en iyi performansını yaptı. En iyi ödeme performansını sağlayan şirket olan Hidropar Eskişehir de bu kategoride başarısı nedeniyle ödüllendirildi.

Verimli toplantıların yanı sıra pazar yeri etkinliklerinin yapıldığı CE Partner Toplantısı, tüm konukların ilgiyle izlediği ve katıldığı plaj voleybolu turnuvasının keyifli görüntüleriyle son buldu.

Bosch Rexroth uzmanlığı artık müşterilere daha yakın

Bosch Rexroth’un yüksek kalite ve teknik bilgi standartlarını karşılayan sertifikalı iş ortakları, müşterilere konum, dil ve kültür açısından yakın bağları sayesinde, onların ihtiyaçlarını optimum ve hızlı bir şekilde karşılayabiliyor. Bu da müşterilerin, Bosch Rexroth gibi küresel bir şirketin sunduğu avantajlardan ve yerel bir iş ortağının esnekliğinden yararlanmalarını sağlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı