Bybit Ceo'su Ben Zhou, Blockchain Life Konferansı'nda Bybit'in vizyonunu anlatacak

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou’nun 27 Şubat’ta (bugün) Dubai’de düzenlenecek olan Blockchain Life Konferansı’nda konuşma yapacağını duyurdu.

  • 27 Şubat 2023
  • Bybit Ceo'su Ben Zhou, Blockchain Life Konferansı'nda Bybit'in vizyonunu anlatacak için yorumlar kapalı
  • 308 kez görüntülendi.
Bybit Ceo'su Ben Zhou, Blockchain Life Konferansı'nda Bybit'in vizyonunu anlatacak

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou’nun 27 Şubat’ta (bugün) Dubai’de düzenlenecek olan Blockchain Life Konferansı’nda konuşma yapacağını duyurdu. Ben Zhou, kripto borsalarının geleceğini değerlendirmenin yanı sıra Bybit’in, blok zinciri teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesine nasıl zemin hazırlamakta olduğunu ele alacak.

Bybit; sektördeki önemli oyuncuların, hükümet temsilcilerinin, uluslararası şirket ve fon yöneticilerinin, yatırımcıların, gelecek vaat eden start up ekiplerinin ve kripto dünyasına yeni adım atanların katıldığı Blockchain Life Konferansı’na sponsorluk da yapıyor. Bybit ayrıca katılımcıların Ben Zhou ile tanışabilecekleri ve şirketin sürekli artan bir pazar payına artırdığı hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri interaktif bir stantta, platformunu tanıtacak. 

Bybit Ceo’su Ben Zhou, konferansta yapacağı konuşmasında, güvene dayalı olmayan sistemlerin kripto para birimleri için neden bu kadar önemli olduğunu açıklayacak. Öte yandan merkezî borsaların (CEX’ler), merkeziyetsiz finansal ürünlere nasıl erişim sağlayabilecekleri ve bunları nasıl bünyelerine katabilecekleri konusunda da görüşlerini paylaşacak. Ben Zhou’ya göre, “Güvene dayalı olmayan finans, en başından beri kriptonun temel hedeflerinden biri. Sektör merkeziyetsizleşmeye doğru ilerlerken bir CEX olarak Bybit’in de görevi, sunduğu üst düzey ürünler ve fırsatlar ile bireyleri Web3’e yönlendirmek.”

Ben Zhou 27 Şubat öğleden sonra, etkinlik kapsamında düzenlenecek panele katılacak. Ayrıca ziyaretçiler, paneldeki konuşmasından önce Bybit standında Ben ile 30 dakikalık tanışma oturumuna katılarak samimi ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı da yakalayabilecek. 

Bybit, 2018’deki lansmanından bu yana hızla dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri hâline geldi. 140 ülkede 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan ve 1,26 trilyon dolarlık hacme ulaşan Bybit, ocak ayında vadeli işlemler piyasalarında %14,6 ile şimdiye kadarki en yüksek pazar payını elde etti.

Bu gelişme, Bybit tam da kripto sektöründeki lider bir oyuncu olarak, konumunu daha da güçlendirmek amacıyla Dubai’deki şirket merkezini açma hazırlıklarını sürdürdüğü esnada duyuldu. Dubai ofisi, Bybit’in piyasadaki en güvenilir ve heyecan verici finansal ürünleri sunma misyonunu sürdürürken gelecek odaklı bir yargı alanında, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine daha da iyi hizmet vermesine olanak sağlayacak. 

 

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para borsası olan Bybit; 2018’de kripto yatırımcılarının ultra hızlı bir eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmetleri ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Bybit, Formula 1’in son Üreticiler ve Sürücüler şampiyonu Oracle Red Bull Racing takımının; NAVI, Astralis, Alliance, Made in Brazil (MIBR) ve Oracle Red Bull Racing Esports e-spor takımlarının ve Borussia Dortmund futbol takımının gururlu ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı