Bybit'ten yeni Launchpad 3.0 şeffaf kripto para lansmanlarına öncülük edecek

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit,  yatırımcıların lansman öncesinde gelecek vadeden yeni projelerin tokenlerini satın alma fırsatı yakalayabileceği yenilenmiş Launchpad platformunu kullanıma sundu.

  • 08 Eylül 2023
  • Bybit'ten yeni Launchpad 3.0 şeffaf kripto para lansmanlarına öncülük edecek için yorumlar kapalı
  • 171 kez görüntülendi.
Bybit'ten yeni Launchpad 3.0 şeffaf kripto para lansmanlarına öncülük edecek

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit,  yatırımcıların lansman öncesinde gelecek vadeden yeni projelerin tokenlerini satın alma fırsatı yakalayabileceği yenilenmiş Launchpad platformunu kullanıma sundu.

Bybit’in yenilikçi token lansman platformu Launchpad 3.0, yatırımcılara gelecek vadeden projelerin yeni tokenlerine, listelenmeden önce doğrudan Bybit platformu üzerinden erkenden erişmeleri için fırsat sunuyor. Proje geliştiricileri ile potansiyel yatırımcıları birbirine bağlayan bir köprü işlevi gören lansman platformu, bir tokenin lansman sürecinin daha kolay ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Yatırımcılar, katılım sağlamak için her yeni projeye belirli miktarlarda Mantle (MNT) veya Tether (USDT) taahhüt ederek karşılığında yeni tokenler elde edebiliyorlar. Taahhüt dönemi sona erdikten sonra, başlangıçta taahhüt ettikleri miktar katılımcılara iade ediliyor. 1. Seviye Kimlik Doğrulaması gerekliliklerini başarıyla tamamlayıp Bybit Wallet’a MNT veya USDT yatırmış olan tüm kullanıcılar, Bybit Launchpad 3.0’a katılım sağlayabiliyor.

Bybit Launchpad 3.0, ayrıca kripto alanında daha fazla fırsat arayanlara da ilave token dağıtımlarından pay kazanma şansı sunuyor. Kullanıcılar, ortalama günlük spot işlem hacimlerini artırdıklarında, lansmana katılım sağlarken ve token dağıtımlarından pay alırken daha fazla avantajdan yararlanabiliyorlar.

Bybit’in Spot Piyasası Başkanı Kevin Cui, yaptığı değerlendirmede; Bybit Launchpad 3.0’ın, yenilikçi blok zinciri projelerini ön plana çıkardığını vurguladı ve şunları ekledi: “Bybit olarak Launchpad 3.0’a katılım sağlayacak kullanıcılarımıza, listelenme öncesi turlara doğrudan erişim hakkı sunarak yeni tokenleri daha kolay bir şekilde sahip olma sağlıyoruz. Daha sonra Bybit’in işlem platformunda işlem görmeye başlayan proje tokenleri ile kullanıcılarımız, hızlı ve kesintisiz bir şekilde işlem yapabilecekler..” 

Bybit Launchpad 3.0’da yer alan ilk Mantle Network projesi olan Cashtree, Endonezya’nın en iyi mobil reklam platformu. 20 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan Cashtree, en güvenilir platformlardan biri olarak markaları ve reklam verenleri kendi kullanıcı tabanıyla buluşturuyor.

Platform, Mantle’ın Katman 2 altyapısını kullanarak blok zinciri tabanlı bir ödül sistemine geçiş yaparken Cashtree Token’i (CTT) de yapısına entegre etti. Kripto dünyasına açılan bir geçit olmaya odaklanan CTT; kullanıcılarını, sadakat programları, GameFi ve finansal hizmetler aracılığıyla Web3 dünyasıyla tanıştırmayı hedefliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı