Call Of Duty® Mobile APK İndir – Son Sürüm

call of duty mobile apk indir
Call Of Duty® Mobile APK İndir – Son Sürüm
4.7 (93.33%) 3 puan[s]

Call Of Duty Mobile kısa bir süre önce sevenlerine GDC etkinliğinde duyuruldu ve şuan APK versiyonu çıktı. Bu oyunda Black Ops ve Modern Warefare serilerinde bulunan haritaların belirli bölümleri yer alıyor. COD Mobile Legends Of War oyununda bir çok oyun modu ile birlikte arkadaşlarınız ile omuz omuza oyun oynayabileceksiniz. Bunun yanı sıra özelleştirilebilir silahlar ile istediğiniz görünüme kavuşup oyuncular arasında fark yaratabileceksiniz.

Oyun Görselleri

Grafikler

Oyundaki grafikler gerçeğe çok yakın görseller olacak ve yüksek oyun kalitesiyle oynanacak. Oyundaki silah efektleri, helikopterler, uçaklar, arabalar, bombalar ve patlamalar hepsi gerçeğe çok yakın efektler olarak bizlere sunulacak. FPS tarzı oyunlar vazgeçilmezi olan kişiler için adeta grafik şöleni sunan bu oyun haliyle yüksek hızdaki mobil cihazlar ile oynanabilecek.

Call Of Duty APK

Call Of Duty Apk dosyasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. APK dosyasını indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey APK dosyasını indirdiğiniz yeri dosya yöneticisinden bulup kurulumu başlatmak olacaktır.

APK İndir

 

Yorum yap