Call of Duty®: Mobile’ın, 9. Sezonu “Zombilerin Dönüşü” ile Yaşayan Ölüler, Cadılar Bayramı Basmaya Geliyor

Ölümsüzler ordusu geri döndü! Cadılar Bayramı’nı kutlayacak olan Call of Duty®: Mobile’ın yeni 9.

  • 06 Ekim 2022
  • Call of Duty®: Mobile’ın, 9. Sezonu “Zombilerin Dönüşü” ile Yaşayan Ölüler, Cadılar Bayramı Basmaya Geliyor için yorumlar kapalı
  • 155 kez görüntülendi.
Call of Duty®: Mobile’ın, 9. Sezonu “Zombilerin Dönüşü” ile Yaşayan Ölüler, Cadılar Bayramı Basmaya Geliyor

Ölümsüzler ordusu geri döndü! Cadılar Bayramı’nı kutlayacak olan Call of Duty®: Mobile’ın yeni 9. sezonu “Zombilerin Dönüşü”; yaşayan ölülerin baskınına uğrayacak. Yeni sezon 12 Ocak’ta Android ve iOS üzerinden erişilebilir olacak.

 

Cadılar Bayramı’na özel birçok şeker ya da şaka içeriğiyle beraber özel temalı etkinlikler, yeni harita ve yeni içerikler yeni sezonda oyuna eklenecek. Oyuncular ayrıca Klasik Zombiler ya da Yaşayan Ölülerin Süper Saldırısı modlarında zombilerle karşılaşacak ve hünerlerini sergileyebilecekler. Yeni güncellemeyle birlikte Hacienda haritasının cadılar bayramı özel versiyonu, “Perili Yolculuk” isimli özel tematik etkinlikle birlikte Battle Royale ve Çok Oyunculu modlarda birçok özel içerik de oyuncuları bekliyor.

 

Yeni sezonla birlikte 50 kademeli yeni savaş bileti, Değerli Hazine özel içeriği, özel korsan temalı içerikler, Zero – Kara Yelkenler ve Kui Ji – Sapporo Gizliliği operatör görünümleri, yeni Krig 6 and C4 silahlarıyla birlikte özel silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, COD Puanları ve daha fazla içerikler oyuna eklenecek. 

 

12 Ekim’de yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın 9. Sezonu Zombilerin Dönüşü” hakkında ayrıntılı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı