Candy Crush İçin En İyi İpucu Yöntemleri ve Taktikler

Konuya puan ver!

Dünya çapında oldukça popüler olan, Candy Crush, herkes tarafından çok sevilen, milyonlarca kullanıcıyı bağımlı yapan bir oyun özelliğini taşımaktadır. Fakat bu hayranlık yaratan kişi üzerinde birçok değişik çaplı bir kural söz konusudur. Candy Crush taktikleri ve ipuçları sayesinde kişinin zeka oyunlarını daha kolay oynayabileceğini söyleyebiliriz. Bu da kişinin zekâsını en iyi derecede gösterebilecek, kapasite alanıdır. Eğer kişi zekâsını doğru bir şekilde kullanabiliyor ise, Candy Crush oyununda ise zorluk yaşamaz ve kurallar gereği en iyi şekilde oynama seçeneğini yakalamış olur. Bunun için iyi bir izlenim ve dikkat çok önemli bir faktörün içinde yer almaktadır. Bu oyunun sıkı bir şekilde bağımlısı olanlara birçok taktik ve ipuçlarını göstermek isteriz.

Bu yüzden bizim size tavsiyelerimizi, dikkate almanızı önemle rica ediyoruz. Size göstereceğimiz birkaç taktik sayesinde, oyun oynama tutkunuz bir kat daha artacak, başarı kaliteniz, bir kademe daha artacaktır. Böylece siz bu oyunu kurallı ve eğlenceli bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Birbirinden renkli, göz zevkinize hitap eden, tasarımı oldukça kaliteli duran bu oyun için size önerilerimiz oldukça fazla. Peki, Candy Crush Saga İçin En İyi İpucu Yöntemleri Nelerdir? İsterseniz bir de bu yöntemleri ele alalım:

Oyuna başlamadan önce en alt sıradan başlamanız gerekmektedir. Böylece eşleştirmeyi daha hızlı bir şekilde, sıralamalı bir şekilde yapmış olursunuz.
Daha sonra en iyi yöntemlerden birisi, kombalar yapmanız olacaktır. Paketlenmiş şekerleri yok etmek için en iyi yöntemdir.
Şekerlerin şeritlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Yatay olan şekerleri, şeritler sayesinde yok etme şansını elde etmiş olacaksınız.
Köşelerde var olan joleleri mutlaka temizlemeniz gerekir. Çünkü joleleri temizlemezseniz o joleden kurtulmak oldukça zor olacaktır, böylece işiniz daha zor olacaktır.
Önünüze gelen tehlikeleri mutlaka değerlendirin. Az sayıdaki şekerleri yok etme yöntemi için iyi bir fikirdir.
Çikolataları kesinlikle kaçırmayın. Çikolataları yemek yerine yok etmeyi seçin. Böylece çikolata makinesi size tekrardan aynıları ile çıkmayacaktır.
Çok iyi bir şekilde plan kurun.
Ekstra can kazanmak için zaman taktiğini uygulayın.

Candy Crush Saga Oyunu Neden Bu kadar Çok Seviliyor?

candy crush ipucu yontemleri

Birçok hilesine rağmen, herkesin vazgeçemediği bir oyun ikonunu içinde yer alan, kaliteli bir oyundur. Önemli olan bu oyunu oynar iken hangi hamle ne zaman olmalıdır sorusuna en iyi cevabı verebilmektir. Şekerler canlı renkler ile sıralanır. Sizinde yapmanız gereken bu şekerleri, doğru bir şekilde yok etmeyi başara bilmenizdir.

Doğru bir şekilde eşleştirme yaptığınız sürece, oyun sürekliliğini koruyacak ve bu zaman içerisinde size hayal edemeyeceğiniz puanlar kazandıracaktır. Sizin puanları topladığınız sürece, sizde hırs son sürat, devam edecektir. Size verdiğimiz ipucular sayesinde eğer akılı davranır iseniz, zaten başarılı bir şekilde oyunu tamamlamış olursunuz. Candy Crush Saga Oyunu Neden Bu kadar Çok Seviliyor sorusuna verilebilecek en güzel cevap, eğlenceli olduğu içindir.

Yorum yap