Casper : Snapchat’te Yapamadığınız Şeyleri Yapın

Snapchat’te fotoğraf galerinizden snap mi göndermek istiyorsunuz yada gelen snap’i kaydetmek istiyorsunuz ? Hepsi ve daha fazlası…


Casper Snapchat uygulaması kullanıcılarına Snapchat uygulaması ile yapamadıkları bir çok şeyi yapma imkanı sunuyor. Tüm verileri ve bilgileri Snapchat üzerinden alıp doğrudan Snapchat’i kullanan ama ek özellikler ekleyen bir uygulama. Güvenilirliği konusunda da hiç bir şüpheniz olmaması gerektiğini şimdiden belirtmek isteriz. Casper uygulamasına alıştıktan sonra uygulamayı o kadar çok seveceksiniz ki kendi Snapchat uygulamanızı kullanmayı unutacaksınız çünkü bu uygulama sizlere Snapchat’ten daha fazlasını veriyor.  Şimdi özelliklerini bir gözden geçirelim.

İlgili Makale: Casper İndir

Fotoğraf Gelerisinden Fotoğrafları Snap Olarak Gönderme

Bu uygulama sayesinde artık anlık fotoğraf çekme zorunluluğunuz yok . Galerinizdeki fotoğraf ve videoları bu uygulama üzerinden arkadaş listenizdekilere snap şeklinde gönderebiliyorsunuz. Snapchat uygulamasında ki gibi fotoğraf gönderdiğiniz belli olmuyor ve doğrudan snap olarak gönderebiliyorsunuz. Fotoğrafın üzerine yazı yazmak , emoji eklemek , filter uygulamak gibi seçeneklerde sizin zevkinize kalmış bir şey.

Snapchat Gelen Snap’i Kaydetme

Bazen öyle bir snapler gelir ki ve bu snap’i telefonunuza kaydetmek istersiniz ve acaba fotoğraf mı çeksem diye düşünürsünüz ancak karşıya iletilmemesi için ekran fotoğrafı da çekemezsiniz. Artık böyle bir ikilemde kalmayıp casper snapchat uygulaması ile gelen snapleri telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Snapchat’te Gelen Snap’i Bir Başkasına Gönderme

Snapchat uygulamasını kullanırken belki gelen bir snap’i bir başkasına göndermek ve iletmek istediniz ancak bunu normal uygulama üzerinden yapamıyorsunuz. Casper Snapchat uygulaması gelen Snap’i anında bir başkasına iletmenizi de sağlıyor.

Boş Fotoğrafsız Snap Gönderebilirsiniz

Uygulama üzerinden boş kara ekranda snap gönderebilirsiniz. Bu ne işe yarar pek bilemedim ancak bu özelliği de eklemişler. Boş snap üzerine yine emojiler ve yazılar kullanabilirsiniz.

Snapchat Ücretsiz Filterları Kullanabilirsiniz

casper snapchat filter

 

Casper Snapchat uygulaması normal uygulamada olduğu gibi bir çok efekte sahip ve daha fazlasına sahip diyebiliriz. Bu uygulama sizlere çektiğiniz ve göndermek istediğiniz snaplere filter ekleyip fotoğraflarınızı daha da güzelleştirmenizi sağlıyor. Filter’lara kesinlikle bir göz atıp neler olduğuna bakmanızı tavsiye ederiz.

Snapchat’ten Daha Fazla Emojiler

casper snapchat emojiler

 

Çektiğiniz snap’lere eğlenceli emojiler ekleyebilir ve resimlerinizi çok daha renkli hale getirebilirsiniz. Her ana ve her moda uygun bir çok emoji sizleri bekliyor. Bu emojileri kesinlikle kaçırmayın

Ben uygulamayı nereden edinirim diyorsanız buradaki linkten uygulama kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın