Casper Via A1 Bekleyenleri İle Buluştu!

Casper akıllı telefon sektöründeki ilerleyişini sürdürüyor ve kullanıcılarının karşısına Casper Via A1 serisiyle çıkıyor.


Son zamanların en nitelikli telefon üreticilerinden biri olan Casper, kısa zaman içerisinde sunduğu Casper Via serisini, A1 adlı premium bir model ile taçlandırmayı amaçlamıştı ve bunu başardı. Günler önce piyasaya giren A1; orta segmentin biraz daha üzerinde sayılabilecek donanımlara, orta segmentten epey üstün bir tasarıma ve ilginç derecede oldukça iyi bir batarya değerine sahip.

Metal – Alüminyum

Metal bir kasa ile alüminyum alaşımlı bir malzeme kullanılarak üretilen tasarımda A1; oldukça şık ve kapasitif butonları ile yer kaplamamış, iyi bir ekran boyutuna sahip görünüyor. Cihazın arka kısmına göz attığımızda, yine elle tutuşu kolaylaştıran etmenlerin belirdiğini ve hafif çizgili bir arka planın bulunduğunu görüyoruz. Bu da, tasarıma tam puan vermeniz için oldukça yeterli bir sebep aslında.

Yekpare Kasa, Altın Renk

casper via a1 govde

Şimdilik sadece altın renginde çıkan cihaz, önümüzdeki günlerde diğer renklerini üretime alabilecek gibi duruyor zira altın renk ne kadar güzel görünürse görünsün, bu rengi tercih etmeyen pek çok kullanıcı bulunabilir ve bu durum epey sıkıntı yaratabilir.

3130 mAh Batarya

Casper Via A1’in bataryasının, üst segment amiral gemilerinden çok daha iyi olduğu aşikâr zira bataryanın mAh değeri 3130. Eğer arayüz ile ılımlı ve üst düzey bir çalışma prensibi sergiliyorsa, bu cihazın bataryasının günü kotarmak bir yana, günün hayli önüne geçebileceğini ve size iki gün kadar yetebileceğini söylemek mümkün olacaktır.

casper via a1 kasa

Son zamanların en klas cihazlarını yaparak özellikle tasarım alanında dikkatleri üzerine çeken yerli üretim markası Casper’ın A1 cihazı, fiyat olarak da pek çok cihazdan çok daha düşük bir fiyata ve daha pahalı satılan cihazlara nazaran üst düzey bir performansa sahip.

Pek yakında, daha ayrıntılı bir inceleme ile karşınızda olacağız.

Bir Cevap Yazın