Cem Padır, EY Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Ortağı olarak atandı

Cem Padır, 23 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla EY (Ernst & Young) Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Şirket Ortağı olarak atandı Cem Padır, 23 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla EY (Ernst & Young) Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Şirket Ortağı olarak atandı.

  • 03 Eylül 2021
  • Cem Padır, EY Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Ortağı olarak atandı için yorumlar kapalı
  • 571 kez görüntülendi.
Cem Padır, EY Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Ortağı olarak atandı

Cem Padır, 23 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla EY (Ernst & Young) Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Şirket Ortağı olarak atandı

Cem Padır, 23 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla EY (Ernst & Young) Türkiye Strateji ve Kurumsal Finansman Bölümü Yardımcı Şirket Ortağı olarak atandı.

 

Kurumsal finansman alanında 15 yılı aşkın deneyimi bulunan Cem Padır, kariyerine 2004 yılında Deloitte’ta başladı. 2008-2011 yılları arasında New York’ta alternatif yatırımlar ve hedge fonları alanlarında görev alan Padır, 2012-2014 yılları arasında Garanti Yatırım’da birleşme ve satın alma işlemleri, halka arzlar ve diğer sermaye piyasaları projelerinde çeşitli roller üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Boyner Grup’ta Finansal Analiz Müdürlüğünü yürüten Padır, EY ekibine katılmadan önce 2016-2021 yılları arasında Raiffeisen Türkiye’de birleşme ve satın alma işlemleri, yeniden yapılandırma ve proje finansmanı projelerinde finansal danışmanlık alanında Direktör olarak çalışıyordu. Padır, Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını New York Üniversitesi Stern School of Business’da işletme üzerine yapmıştır. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı