Ceren Gündoğdu bir başarıya daha imza attı

10 yıldır televizyon ekranlarının tanınmış simalarından Ceren Gündoğdu, 2022 yılının ilk çeyreğinde yeni bir sektöre daha giriş yaptı ve tekstil işine ilk adımını attı.

  • 27 Ekim 2022
  • Ceren Gündoğdu bir başarıya daha imza attı için yorumlar kapalı
  • 302 kez görüntülendi.
Ceren Gündoğdu bir başarıya daha imza attı

10 yıldır televizyon ekranlarının tanınmış simalarından Ceren Gündoğdu, 2022 yılının ilk çeyreğinde yeni bir sektöre daha giriş yaptı ve tekstil işine ilk adımını attı. Televizyon sunuculuğunun yanı sıra yıllarca  Mr & Mrs isimli moda dergisini çıkaran Gündoğdu, zaten modayı sürekli takip ettiği için bu konuda çok geniş bir bilgi birikimine sahip. Bu yeteneğini elbise üretimi işiyle taçlandırarak bu sene kendi markasını çıkardı.

 

ÇOK ÇALIŞMA MEYVESİNİ VERDİ

Ceren Gündoğdu Butik isimli firmasını kurarak Ceren Gündoğdu markasını e-ticarette ilk 100 firma arasına sokmayı hedefleyen Gündoğdu, en kısa sürede yurt dışına açılmayı hedeflediğini ve kendi markasını bir çok Avrupa ülkesinde tanıtmak istediğini söyledi. 

 

Tekstil sektörüne yeni bir soluk getirmek için çok emek harcayan Gündoğdu bu yıl Ekim ayında düzenlenen bir gecede "Yılın En İyi Girişimcisi" ödülüne layık görüldü.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı