Teknoloji ve Haber Sitesi

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı.

Balıkesir'in Susurluk ilçesindeki Türkşeker Susurluk Şeker Fabrikası'nda pancar alım kampanyası başladı.

  • 07 Ekim 2021
  • CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı. için yorumlar kapalı
  • 275 kez görüntülendi.
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı.
Balıkesir'in Susurluk ilçesindeki Türkşeker Susurluk Şeker Fabrikası'nda pancar alım kampanyası başladı. Fabrikaya pancar getiren ilk 10 üreticiye hediyeler verildi. Kurban ve kurdele kesimiyle duaların ardından fabrika kampanya dönemine başlandı. Susurluk Şeker Fabrikamızın kampanya açılış törenine CHP İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Susurluk İlçe Başkanı Bekir Barut ile birlikte katıldı.
“65 YILDIR HİZMET VEREN FABRİKA, BÖLGEMİZ İÇİN OLDUKÇA KIYMETLİDİR”
Programa ilişkin açıklama yapan CHP’li Sarı, “AKP iktidarı fabrikaları sata sata bitiremedi. Yanlış üstüne yanlış yaptı. Şeker fabrikalarımızın içini boşalttı. Susurluk Şeker Fabrikası da ne yazık ki 5 yıldır kapalıydı. Şimdi yeniden üretime kazandırılan Susurluk Şeker Fabrikası sayesinde yüzler gülmeye, işçiler mutlu ve huzurlu bir şekilde çalışmaya başladı. 65 yıldır memlekete hizmet veren Susurluk Şeker Fabrikası bölgemiz için oldukça kıymetlidir. Bu anlamda gerçekleştirilen kampanya döneminin de herkese hayırlı olmasını ve başarılı bir dönem geçmesini temenni ederiz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı