Teknoloji ve Haber Sitesi

Cigna, Micro MBA Programının İlk Mezunlarını Verdi

Cigna, BRG Institute ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile bu yıl ilk kez düzenlediği Micro MBA Programı’nın mezuniyet törenini gerçekleştirdi.

  • 28 Aralık 2021
  • 137 kez görüntülendi.
Cigna, Micro MBA Programının İlk Mezunlarını Verdi

Cigna, BRG Institute ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile bu yıl ilk kez düzenlediği Micro MBA Programı’nın mezuniyet törenini gerçekleştirdi. Boğaziçi Üniversitesi, BRG Institute öğretim üyeleri ve ExCo üyelerinin katıldığı mezuniyet töreninde, farklı rol ve birimlerde görev yapan 24 katılımcıya sertifikaları ve plaketleri takdim edildi.

Uluslararası sigorta devi Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın güçlü iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, BRG Institute ve Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte hayata geçirdiği Micro MBA Programı’nın ilk mezuniyet törenini gerçekleştirdi. Üniversite Öğretim Üyeleri’nin katıldığı mülakatlarla farklı departmanlardan seçilen yetenek programı mezunları; sertifikalarını Boğaziçi ve BRG öğretim üyeleri ve ExCo üyelerinin katıldığı mezuniyet töreninde teslim aldı. 

Geleceğin liderlerini yetiştirmek ve yetenekleri farklı donanımlarla besleyerek geliştirmek amacıyla yola çıkılan programın mezuniyet töreni Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Kennedy Lodge’da gerçekleşti. Program kapsamında katılımcılar; İş Hayatında Stratejik Yöneticilik, Dijitalleşme, Uluslararası Finans, Big Data Analitiği ve Yöneticiliği gibi konularda yeni nesil yöneticilik eğitimleri alma şansını yakaladılar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı