Clash Of Clans PC İndir ( Bilgisayardan Oyna )

Clash Of Clans PC İndir seçeneği yalnızca Android ve iOS için değil artık bilgisayar içinde mevcut. Oyunu bilgisayarınıza indirip kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Clash Of Clans PC İndir ( Bilgisayardan Oyna )
4.5 (90%) 4 puan[s]

Android oyunlar arasında şuan için en çok oynanan demeyelim ancak en çok kâr sağlayan oyun Clash Of Clans oyunu diyebiliriz. Oyun her iki platformda da oldukça yüksek seviyede oynanıyor ve bu oyunu pc‘nize indirip oynamanız mümkün. Oyunu kısaca anlatmak gerekirse Supercell tarafından yapılan oyun bir strateji oyunu ve bir köye sahipsiniz. Köyünüzü oluştururken elmas , iksir , altın gibi malzemeleri kullanıyorsunuz. Oyun hem savunma hemde saldırı odaklı bir oyun olduğu için yalnızca savunmanızı yada saldırınızı geliştirmeniz bir anlam ifade etmiyor. İkisini bir arada geliştirerek taktikler ile birlikte başarıyı elde edebiliyorsunuz. Aynı asker ve aynı köy ile bir savaşı kazanırken yanlış taktikler sonucu savaşı kaybedebiliyorsunuz. Neyse şimdi bu oyunu nasıl bilgisayardan oynayabiliriz buna gelelim.

İlgili Makale : Clash Of Clans İndir (Mobil)

Clash Of Clans PC İndir

Clash of Clans oyununu bir çok kişininde bildiği gibi bluestacks programı sayesinde yapıyoruz. Bu program bizlere bilgisayarımızda bir android cihazı barındırmanıza yardımcı oluyor diyebiliriz. Bu neden Bluestacks programını kurduktan sonra da Gmail hesabına da ihtiyacınız olacak. Şimdi oyunu bilgisayardan nasıl oynayabileceksiniz bunun adımlarına geçelim.

Clash Of Clans Bilgisayardan Nasıl Oynanır ?

1.Gmail hesabı için buradan kayıt ol. Bluestacks buradan indir.

2.Öncelikle Bluestacks kurulumu bitirdikten sonra sorunsuz bir şekilde programımızı açıyoruz.

clash-of-clans-oyna-1

2.Programı açtıktan sonra üst taraftaki arama butonu ile “Clash Of Clans” araması yapıyoruz.

clash-of-clans-oyna-2

3.Arama sonucunda çıkan oyunun üzerine tıklıyoruz.

clash-of-clans-oyna-3

4.Oyuna tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekrandaki “Yükle” butonuna tıkladıktan sonra Clash Of Clans indirme işlemi başlayacaktır.

clash-of-clans-oyna-4

5.İndirme işlemi bittikten sonra “Oyna” butonunun aktif olduğunu göreceksiniz ve butona tıkladıktan sonra oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

clash-of-clans-oyna-5

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Programda ingilizce harfler çalışmıyor i harfini kullanamıyorsunuz bilginiz olsun.

Program arada hata verebiliyor kapatıp açarsanız sorunlar düzelecektir.

Uyumsuzluk sorunu sebebi ile program çalışmayabilir ekran kartı güncellemesi yapabilirsiniz.

Video

1 Yorum

Yorum yap